Bouncing Ball 2
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Pierwsza gra na dzień dzisiejszy jest to klasyczna gra zręcznościowa z ketchapp dla Androida, to po prostu wygląda na to, że jest łatwa do zrozumienia, ale aby osiągnąć dobry wynik nie jest tak proste, ponieważ gra tutaj jest trudne, jak zwykle!

Dla tych, którzy nie wiedzą lub zapomnieli, studio Ketchapp i jej utalentowani programiści długo gry dla Androida, wiele gier, a większość z nich jest nie tylko prawdziwy hardcore, ale także jakość, która nie jest tak łatwe do osiągnięcia. Dla niektórych minusem dla niektórych ludzi to nie ma znaczenia, ale prawie wszystkich swoich gier różnią skromny projekt, niektóre są bardzo podobne, ale w kategoriach czasu zabójcy, najlepiej trudno znaleźć, chociaż można, jeśli chcesz, ale zawartość jest nadal godne!

W grze Bouncing Ball 2, nadal będzie kontrolować piłkę odbijając jak w pierwszej części, która nadal jest dostępny do pobrania w Google Play. Jednak w pierwszej części kuli wskoczył na twardej powierzchni, jeśli to konieczne, aby uniknąć kolców i różnych innych przynęt, drugie części znajdują się zasadniczo w taki sam sposób. Twoja piłka powinna przejść od kolumny do kolumny, a wszystko inne - pustka, które wchodzą w gwarantowanym strat. Skacząc z pierwszej kolumny piłki będą latać na zwykłej drodze, aby mógł latać kilka taktów, ale Twoim zadaniem jest, aby dotknąć ekranu w momencie, gdy trzeba przerwać ścieżkę i głową w dół, aby odepchnąć od następnej kolumnie. Liczba kolumn, z których można zrobić początek to jest twój wynik, a niektóre plakat będzie kryształy, zbieranie, że można zmienić kolorystykę gry.
Wadą jest duża ilość reklam, mały baner zawsze wiszą w dolnej części ekranu, a w chwilach utraty otrzymasz obraz na pełnym ekranie sponsorów, ale to można wyeliminować, jeśli kupisz inną piłkę na prawdziwe pieniądze w sklepie z grami, ceny są tu przystępne tak, że każda piłka będzie kosztować nie więcej niż jednego dolara.

Wynik: nie licząc dużej liczby deweloperów utrzymać reklamę swojej marki poprzez dostarczanie nam doskonały czas zabójców, więc ich wsparcie na rzecz dobrej treści! Gra Bouncing Ball 2, na ogół jeden z jedynych w swoim długim liście, będą kontynuowane, jak widać, nie tylko w ten sposób!


Reklama

Pobierz Bouncing Ball 2 1.0 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0 (12)
Data umieszczenia 2016-08-26 10:06
rozmiar 27.53 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-08-26 13:09:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/30 09:03
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |