fala
3.5 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Wave to gra zręcznościowa dla systemu Android od tych samych twórców, że postanowiłem poświęcić cały dzień. Większość z tych projektów znajdują się na formacie "platformówka", ale ta gra nie była wyjątkiem, nawet jeśli nie jedynym, ale wygląda naprawdę niesamowite, tutaj znajdziesz świetny design, świetną grafikę, styl animacji i niezrównana w wysokości - oczy nie oderwać!

Co więcej zabawy - gra się pod wpływem stałych motywów geometrycznych, więc powitajmy ostre krawędzie, gładkie linie i rzeczy, nawiasem mówiąc, musimy kontrolować głośność w taki trójkąt lub strzałka ... kogoś takiego już. Cały projekt gry to rodzaj jaskini, z występami, łuki, wstrząsami i innych niebezpiecznych miejsc, które należy unikać, to właśnie tędy nie jest od odległości i liczby dzwonków, po których będzie można latać. Pierścienie będą zlokalizowane w różnych miejscach, a oni są najpierw umieszczane na idealnej trajektorii, a im dalej podjąć, tym bardziej kłopotliwe jest ich lokalizacja, jednak kolichesko "zebrano" oraz pierścienie będzie twój wynik końcowy, kiedy przerwać. Nawiasem mówiąc, jeśli pewnego dnia przegapiłeś pierścień nie stanie, nie martw się, nie można zebrać je w ogóle, ale wtedy wynik będzie zerowy. Oprócz dzwonków, wiszące w powietrzu, można spotkać małe kulki, które służą jako walucie lokalnej, które można wydać na nowe środki samolotów, jeśli znudzi latający trójkąt.
Jeśli chodzi o wady, potem normalnie tylko jeden - nie ma reklamy, które można wyłączyć za symboliczną opłatą w wysokości 2 $.

Nawiasem mówiąc, czy wiesz, że Ketcapp prawie osiem kilkanaście aplikacje w Google Play?

Rezultat: Gra Wave jest nie tylko doskonała okazja zabójca ze znanych twórców, ale również bardzo piękna gra, wykonane na wszystkich nowoczesnych kanonów.


Reklama

Pobierz fala 1.0 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0 (2)
Data umieszczenia 2016-08-26 10:10
rozmiar 24.27 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-08-26 13:12:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
3.54★ 70.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/31 08:08
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |