Up balon
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Jeszcze wyżej, i wyżej, i wyżej ... To jest cała naiwna mechaniczne gier casual z balonu w roli tytułowej. Aż nie jest łatwe - trzeba pomóc piłkę uniknąć zdradzieckich pochyla ścieków i innych trudności, które z pewnością cię poznać!

Opracowany i wydany niecały miesiąc temu, młoda firma Elephant Games LLC, gra w górę balon ma wszelkie szanse, aby wygrać swoją publiczność.

Historia piłki jest prosta: przez jakiś cud, że znalazł się w labiryncie kanalizacyjnych. Co może zrobić to tak słodkie główny bohater? Oczywiście, aby dostać się tam do ciepła i światła! Od piłką mózgu u tam, będzie potrzebował twojej pomocy oraz sprawność manualną.

Piłka leci do siebie, ale do kierowania go we właściwym kierunku cię mieć. Przewodnik będzie miał wielu. Wzdłuż drogi, pożądane jest zebranie jak największej ilości kryształów premii, jak to możliwe. To nie jest tak łatwe, ponieważ rury wystają zewsząd, grożąc przebicie balonu. Mogą one być również wygięte i poważnie ograniczają swobodny korytarz za lot. A jeśli nagle wyskakuje z komina jest ogromny szczur ... Work "przewodnik" w tych ekstremalnych warunkach - problem z pewnością nie jest dla nieuważnych użytkowników!

Maksymalna prostota rozgrywki i brak fabuły sprawiają, że gra to prawdziwy lek. Dodajmy do tego nieskończoną liczbę prób - i przed wami profesjonalny zabójca czasu wolnego! Warto zauważyć, że wzrost w spotkaniu - niekończący się proces, to możliwa jest poprawa cały czas, odnotowując wzrost w metrach wspinaczki. Możliwe jest również, aby rywalizować z przyjaciółmi i regularnie aktualizuje tabelę osiągnięć.

Zmień zdjęcie
Jeśli typ pomarańczowy koralik już przynosi kości policzkowe, istnieją dwa sposoby:

  • Zebrane kryształy Bonus może zostać wymieniona na nową skórę - serce, słonia, kaczki i wiele innych kształtów zabawy z ogromną różnorodność kolorów.
  • zakończone kryształy? Nie martw się, zawsze można uciec się do starego, dobrego widzenia reklamy, za które można również podać nowy wygląd.


Wynik: Lot fascynuje. I nie ma znaczenia, gdzie odbywa się: w niebie lub głęboko pod ziemią. Oto tylko gra w górę balon był bardzo trudny, w głównej mierze dzięki zarządzaniu, więc jeśli chcesz, aby go odtworzyć, należy pamiętać, nerwy muszą być wykonane ze stali!


Reklama

Pobierz Up balon 1.1.5 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.1.5 (74)
Data umieszczenia 2017-02-25 12:10
rozmiar 48.64 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/08/31 10:43
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |