wypalenie miasta
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Burnout Miasto to gra zręcznościowa dla systemu Android, gdzie trzeba stanąć do przestępstwa i wywołując chaos w małej miejscowości, przywodzący na myśl wszystkie swoje policji i miejscowych bandytów! Przygotowany przez twórców gier DAERISOFT projekty mają niewiele, ale, jak pokazuje praktyka, nie jest to zrozumieć.

W historii gry, nasz bohater został fałszywie oskarżony, a teraz wszyscy są prześladowani, nie tylko policja, ale także lokalnych gangsterów, którzy chcą pomścić swojego przyjaciela. Oczywiście nie zamierzamy zrezygnować i zdecydować albo oderwać się od pościgu, czy mają czas, aby spowodować jak najwięcej szkód na tym niesprawiedliwym świecie, aż zostaniesz złapany. Będziesz określić, że naprawdę są w sprzeczności z działki, bo niewinny człowiek nie mówi zabić kilka wozów policyjnych czy coś takiego, ale to zadanie tu szukać.

Generalnie, zgodnie z duchem tego, co dzieje się w grze przypomniał mi pierwszej części GTA, gdzie pościg również zwrócić szczególną uwagę, ponieważ nie jest twoja razyskivaemosti ocenił która jest określona przez liczbę gwiazd w górnej części ekranu, wszystkie z nich mogą być sześć, ale aby dostać się do tego bardzo trudne, ponieważ że nawet przy trzech będzie realizować kilka samochodów policyjnych i helikopter, a co będzie dalej - możemy się tylko domyślać! Jednak gra była bardzo zabawna i dynamiczna, więc jeśli masz wolny czas, zawsze można go uruchomić i spędzić go z przyjemnością!

cechy:

  • piękne chase - adrenalina, wybuchy i akrobacje
  • wiele misji, z udziałem wszystkich funkcji gry
  • wiele różnych samochodów z unikalnych cech,
  • najlepsi gracze z całego świata, który byłby najlepszy?


Gry Wady:

  • nie Donat


Konkluzja: gra Burnout miasto nie będzie dla ciebie nowa, ale wygląda dobrze i grywalna, można go pobrać za darmo, natomiast istniejące Donat bardzo warunkowy, więc dlaczego nie?


Reklama

Pobierz wypalenie miasta 1.1.5 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Fixed other bugs
Happy Halloween
Add Halloween truck.
Add Witch.
Add Ghost ship.
Add Pumpkin carriage.
informacje ogólne
wersja 1.1.5 (25)
Data umieszczenia 2016-09-22 09:12
rozmiar 40.07 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/01 09:21
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |