Redline Racing GTS
4.1 (17)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Redline Racing GTS są wyścigi android, gra jest dość łatwe do zrobienia, w każdym przypadku, ta rasa jest prosta, bez zakrętów, i tym podobne, ale w ogóle, jest nazywany "drag racing", w którym ty i weźmie udział. Twórcy gier - AUTORUS, to nie jest pierwszym z ich rasy, a wszelkie specjalne rozwój, I, niestety, nie obserwuje się jednak, że nie zabierają nadzieję zobaczyć coś bardziej wartościowego w ciągu najbliższych kilku lat.

  • Czym jest prostota tej gry?

Gra uproszczone, jak mogli, nie mogę go przypisywać minusy, tak więc zdecydowano. Przede wszystkim - z harmonogramem, to nie jest złe, ale zdarza się w nocy, więc w wielu częściach świata mogą zostać obniżone, oraz że została wykonana tak, w porządku, główny prędkość sprawa. W rzeczywistości istnieje jedna ścieżka, więc nawet jeśli niektórzy, tylko prosto w ciemności ... Nie sądzę, że mają one coś innego od siebie. Ponadto istnieje tylko jeden samochód ...

  • Co jest dobre?

Minimalizm nieuchronnie prowadzi do konieczności zwracania uwagi na pozostałej części detali, które są bardzo małe. Na przykład bardzo wyjątkowy samochód jest legendarny Nissan GT-R, które mogą być malowane i dostroić, skonfigurować i dostroić znowu! Ponadto, nie jest widok z kokpitu, a wszystko odbywało się bardzo autentyczna. Wizualnie też twórcy próbowali tak, że zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz jedyny samochód wygląda świetnie. Ponadto, w grze nie ma Donat, tak że część dodatkowego defraudacji nie można się martwić.

  • Trochę nostalgii!

Jako wydarzenie, choć nie tak bogaty, ale gra przypomina mi o pierwszej części NFS Underground, bardzo znaczący gry w społeczności fanów wyścigów! Również w grze nie ma masę lizał chwile jak nasi konkurenci, co czyni go w przeciwieństwie do nich.

  • Wady gry.

Idealna gra niestety nie działa w prawo z jakiegoś powodu. Na początku są problemy z zarządzaniem, raczej małe "lag", które nie pozwalają na idealną szybkość przełączania i tym samym psuje moment. Tak, to nie jest przyjemne, ale pamiętając samego NFS czasami pozostają komputer i nic to może przyzwyczaić;)
Drugą wadą bardziej znaczące i skorygować będzie trudniej - brak uczucia prędkości, nie ma sensu dynamiki, nie ma sposobu, aby nawiązać kontakt z przeciwnikiem, a więc będzie trochę nudne ...

Rezultat: w ogóle, gra Redline Racing GTS pozostawia dobre wrażenie, zwłaszcza jeśli lubisz formatu wyścigach, w którym trzeba walczyć o każdą sekundą, a osiągnięcie tego strojenia i ustawienia pojazdu, które tutaj jest dość obszerna.

Wraz z grą należy pobrać cache i rozpakować go do katalogu: sdcard / Android / OBB /


Reklama

Pobierz Redline Racing GTS 15 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Fix bugs: en-US
informacje ogólne
wersja 15 (15)
Data umieszczenia 2022-02-04 06:40
rozmiar 49.25 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

AD_ID

AD_ID

rozmiar 108.07 MB
Data umieszczenia 2016-08-30 09:32

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(17)
4.12★ 82.38%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/02 09:28
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |