Policja vs Gangster New York 3D
3.5 (7)

Policja vs Gangster New York 3D

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Police vs Gangster New York 3D to kolejna gra akcji dla Androida, który wiąże się dość duży świat, wykonane w 3D i możliwość gry dla dzielnego policjanta, który postanowił za wszelką cenę walczyć z przestępczością! Przygotowany w VascoGames gry - studio z ogromnej liczby projektów, które w większości nie są tak ciekawe, ale większość zrazy jednego punktu - wszystkie są na coś takiego ...

W co wygląda jak ta gra?
Oczywiście, gra bardzo przypomina Vice City ... Nie mogę powiedzieć, że jest bardzo dobry, ponieważ po uruchomieniu można oczekiwać od niej coś większego, nie dostaję, ale to nie jest konieczne, aby porównać i RockStar VascoGames, szczególnie na platformie mobilnej. Tak, należy go przypisać fakt, że gra i choć wygląda jak coś chłodnego, ale w tym formacie, to nie znaczy, że gra powinna być porównywana jest to bezowocne ćwiczenia.

Gameplay.
Proces będzie znane każdemu, kto lubi ten gatunek - dostać pracę i to zrobić, dostać za to pieniądze i wydać je poprawić swój sprzęt do wykonywania innych bardziej skomplikowanych zadań. Tak czy inaczej, ale oferujemy otwartym świecie, gdzie oprócz podstawowych zadań Istnieje wiele innych, bardziej, że można znaleźć na mini-mapie. Jednak ten świat wydaje się, być pusty i fizyka wszystkie kłopoty tutaj! Urazy nie mają samochodów, bohatera, też (w przypadku awarii), motocykl nie spadnie, jeśli jesteś w ruchu skoczył z nim, można nawet wziąć helikopter (to jest cool!), Ale jeśli skoczyć z nim - nic się nie dzieje, policja też fajne, inaczej nie da się powiedzieć.

cechy:

  • uważaj na przestępców i złapać je
  • walczyć z gangsterami, aby zapobiec przestępczości buntu
  • wielki świat, w którym można poruszać się w dowolnym kierunku
  • dużo pracy i dodatkowych misji


Gry Wady:

  • Otwarty świat pustovat
  • fizyka i wizualne uszkodzenia brakujący
  • ale jest mały Donat


Konkluzja: jeśli nie przywiązywać się do gry, w której policja vs Gangster New York 3D wygląda, to jest to dobry projekt, zwłaszcza jeśli oddychać trochę w niego życie, prawdopodobnie, prędzej czy później będziemy mogli go zobaczyć;)


Reklama

Pobierz Policja vs Gangster New York 3D 1.2 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.2 (3)
Data umieszczenia 2016-08-30 09:45
rozmiar 68.61 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-08-30 12:48:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

ACTIVITY_RECOGNITION

ACTIVITY_RECOGNITION

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Wszystkie aplikacje VascoGames na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(7)
3.51★ 70.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/03 09:42
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |