Mars: Mars
4.9 (12)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Mars: Mars to platformowa dla Androida, gdzie udać się na Marsa! Czerwona planeta od dawna przyciąga nie tylko kino, ale także my, Ziemianie. W tej grze można wziąć na ochotnika, który przeszedł do zbadania Marsa, ale nie martw się, nie mają rosnąć ziemniaki. Przygotowany w grze pomelo Games studio i jest to ich pierwszy projekt, należy zauważyć, jest dość dobry.

Działki.
Potem skromne, ale jednak. Akcja odbywa się pod patronatem pewnej korporacji MarsCorp, która zbiera ochotników na Marsa, oferując nowe rozwiązania, jak jetpack, używać, i trzeba.

Rejestracja.
Mecz był piękny, powiedziałbym nawet bardzo piękna. Proste, ale bardzo stylowe grafiki, wyraźne zdjęcia, przyjemne, miękkie kolory. Wszystko to jest trochę jak projekty takie jak dwie kropki, które można uznać za uzupełnienie! Nawiasem mówiąc, że nie zawsze trzeba patrzeć na czerwonym nieużytki, jak przechodzi można zmienić wygląd, co się dzieje, na przykład zmienić jetpack na sprzęt do nurkowania i być w podwodnym świecie z odpowiednim wzorem.

Gameplay.
Tu pochowany chyba najsłabszy aspekt gry nie jest zły, ale to było słabe. Gra jest prosta i nieco nudne, ale doskonała animacja ciągnie sytuacji. Jednakże, twoim zadaniem będzie wykorzystanie jetpack, aby przejść z platformy na platformę, a jeśli jesteś uzależniony od przeszkód lub drastycznie wyląduje - postać będzie rozpadać się na kawałki i trzeba zacząć od nowa, ale nie od początku, a wraz z poprzedniej platformy , Komplikując sytuację, i że jednorazowa dostawa paliwa z plecaka jest dość małe, więc przez długi czas krąży platformę próbując wylądować dobrze nie działa, to trzeba doświadczenia i jasnych działań.

cechy:

  • nosi plecak i udać się na zwiedzanie Mars
  • latające niektóre obszary mogą selfi;)
  • ostrożnie, to drogie urządzenia!
  • radujcie, jeśli można oczywiście ...
  • Donat i brak reklam, wow!


Gry Wady:

  • W rzeczywistości, aby zarzucić coś konkretnego nie mogę, może być trochę nudne?


Rezultat: rzadko zdarza się, że to zupełnie darmowa gra (za darmo, bez reklam, bez zakupów krajowych) są zabawne i dobrze wyglądać, ale biorąc pod uwagę, że Mars: Mars to pierwszy projekt tego studia, to wydaje mi się dokładnie to, czego potrzebujesz, aby rozpocząć!


Reklama

Pobierz Mars: Mars 40 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
This update contains stability improvements and general bug fixes.
informacje ogólne
wersja 40 (141)
Data umieszczenia 2021-09-14 20:49
rozmiar 94.25 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(12)
4.88★ 97.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/06 06:54
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |