Riptide GP: Renegade
4.3 (34)

Riptide GP: Renegade

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gry Riptide GP: Renegade to wyścig dla Android, który będzie kierować motocyklem wody, ale teraz gra stał się zasadniczo różne. Obiektywnie, jest to trzecia część danych wyścigu, ponieważ dwa ostatnie zostały zwolnione, a obaj byli i są na Androida, można je pobrać, a raczej można je zakupić. Deweloperzy polityka wektor jednostkowy jest bardzo prosta - nie boją się trudności i rozwiązywać je, jednak i ich projekty są zapłacić trochę pieniędzy, i tak, gra Riptide GP: Renegade będzie kosztować około trzech dolarów. Nie tyle za grę z dobrą grafiką i pracy z wodą i wodę pracować najciężej, nie pomyłka!

Takie projekty zawsze wyróżniać, bo narzekać trudno do czegoś, oczywiście mogę, ale to wszystkie małe rzeczy. Obiektywnie mamy praktycznie wszystko, począwszy od faktu, że gra jest dobrze przemyślane od strony interfejsu i imprezy, kończąc, że wygląda to wszystko świetnie, ma niesamowitą fizykę i gotowy, aby dać przyzwoitą dawkę adrenaliny, zwłaszcza jeśli android wystarczająco silny, za to, co się dzieje, niestety, Trzeba będzie również być brane pod uwagę.
Nawiasem mówiąc, akcja gry pojawią się w przyszłości, dzięki czemu narty jet tu już wyglądać jak wojownik, a nie inaczej. Jednak były kombinezon wyścigowy i waluty gry jest taka sama. Donat w grze nie jest, więc jeśli chcesz, aby pompować swój skuter wodny, trzeba spróbować, inaczej nie dostać pieniędzy tutaj. Ale przyszłość i wykonane inne korekty, co się dzieje, ponieważ w tym świecie, takie wyścigi były poza prawem, więc przyzwyczaić się do oglądania na ogonie policji, którzy wszelkimi sposobami starają się zatrzymać, a więc będzie o wiele więcej zabawy.

Jeśli chodzi o wady, więc wszystko jest bardzo proste. Beat gra nie jest tak trudne, ale co zrobić, po czym - wielkie pytanie, ponieważ nie wiąże się on-line, a tym samym do pompowania swoje umiejętności jazdy i Twój rower nie ma sensu, pokonał wszystkich przeciwników ...

Konkluzja: gra Riptide GP: Renegade jest nie tylko dobrym i kompetentnym kontynuacją serii gier, ale także wysokiej jakości i piękny projekt, który racjonalnie zapłacić trochę, ale wierzcie mi, że gra jest tego warta!


Reklama

Riptide GP: Renegade dla Celkon Campus A125

Wszystkie aplikacje Vector Unit na mob-core.com.pl

Ocena:

(34)
4.29★ 85.81%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/08 06:51
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |