Lifeline: Kryzys Linia
5 (5)

Lifeline: Kryzys Linia

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Lifeline: Linia Kryzys jest przygodą dla Androida, ale przygoda nie jest całkiem normalne, ale z bardzo ciekawą grafiką - wyobraźnię. Jeśli ktoś z Was już zaznajomieni z poprzednich projektach Lifeline, to i tak wie, co i jak, i dla tych, którzy nie są jeszcze w temacie - gra tekst z bardzo niezwykłe, różni się od książek do gier i bardzo wciągająca, przyczyny zmartwień i obaw. Twórcy gry wszystkie takie same - 3 minuty Games LLC, tak że przeprowadzone w tym samym stylu, w tej samej tradycji, co oznacza bardzo dobre!

Gra zbudowana jest niezwykła - jesteś pełnienie funkcji zdalnego konsultanta, który jest na czacie z kolegą, uczestniczący w dochodzeniu. Korespondencja, sama w sobie, nie wymaga połączenia z Internetem lub siecią bezprzewodową, jest osadzony w grze jako członek wyboru, który chcesz popełnić czasu, wybór, które bezpośrednio wpływają na działce, która ma kilka możliwości rozwoju.
Co to jest pozytywne, korespondencja prowadzona jest w czasie rzeczywistym, więc jeśli twój partner powiedział, że będzie reagować w pół godziny, to niech tak będzie. Jednak nie ma na nią odpowiedzieć dokładnie w pół godziny, można odpowiedzieć w dowolnym momencie, w rzeczywistości, w ustawieniach możliwe jest przyspieszenie tego, co się dzieje, to można zdać gra jest o wiele szybciej, ale straci doświadczenie masy ciała, które są zmniejszone do niecierpliwego oczekiwania, ponieważ daje regularne rada dla partnera nie wiem, on był dobrym człowiekiem, albo wysłał na pewną śmierć. Mając to interaktywny towarzysz może nawet stać się przyjaciółmi, a fabuła jest samo w sobie jest bardzo interesująca, zwłaszcza w tej części, która jest o dochodzeniu, które wiąże się dowodów, przesłuchania i wiele innych ciekawych funkcji.

Wszystkie te projekty mają kilka wad, pierwsza była bardzo jasna, wiąże się to kompletny brak animacji, w rzeczywistości, można uzyskać tekst, a nie więcej, niektóre z nich nie podoba. Drugą wadą ponad cel - wszystkie projekty zapłacić serię, a powód ten jest najbardziej kosztowne i będzie kosztować w rejonie trzech dolarów, ale warto!

Rezultat: Lifeline: Linia Kryzys to wspaniała kontynuacja serii, nie jest związana z treścią innych gier, które w ogóle jest dobry, bo można je kupić oddzielnie od pozostałych, ale jeśli występują - kupić coś taniej, a jeśli zrozumieć cały kawałek, co się dzieje, The zawsze można wrócić.


Reklama

Lifeline: Kryzys Linia dla Celkon Campus A125

Ocena:

(5)
4.98★ 99.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/09 08:57
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |