Wszystko jest stracone
2.5 (9)

Wszystko jest stracone

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra wszystko stracone jest biegaczem do android, potężny zawodnik, przystojny, z dobrym fizyki, a nawet z działki, która na ogół wyróżnia się od zwykłego rytmu. Jednakże, to nie wydaje mi się najbardziej zaskakujące w tej sprawie.
Przygotowany przez twórców gier Foursaken mediów, który nie tak dawno temu przeglądowi grę War żółw, który był również ich potomstwo, ale nie o to chodzi. Chodzi o to, że ten zawodnik okazał się opłatę! Cena naprawdę zatrzymany w pobliżu jednego dolara, ale nadal jest to zapłacił biegaczem!
Rozumiem, gdy składka Gry akcji stają się modne i fajne zadań, które są bardziej jak dzieła sztuki, ale biegacz ... Oznacza to, że trzeba będzie znaleźć w nim wiele dobrego i ciekawe. Spróbujmy!

Zacznijmy fabuła nie jest zbyt oryginalna, ale nadal ciekawe. Skierowano nas do odległej przyszłości, w której ludzkość już dawno opanowali nawet najbardziej odległych zakątków wszechświata i życia są teraz skulony w ogromnych statków kosmicznych, które nadal będą musiały walczyć o przetrwanie. To po prostu nie jest jasne, kto jest wrogiem, może to pozaziemska cywilizacja, a może jest to kolejny rozdział terytoriów i zachłannych dowódców innych statków ... Także, fabuła nie wyjaśnia, dlaczego przeżycia biega na tych większości statków, ale nadal zabawy.

Rozgrywka jest różnica między dobrym i przyzwoici grafiki, fizyki i oprócz zwykłych skoków i rozwiązuje musi również zadbać, aby otworzyć drzwi na drodze, lub zamknięcie otworów wielkich pieców, które mogą spowodować uszkodzenia. W każdym razie okazało się dość trudne i bogaty, a wszystkie rodzaje statków i pokładów można cieszyć się przez wiele godzin ...

cechy:

  • Tras statków i dostarczać siebie i swoją załogę
  • intuicyjne sterowanie, jak również wiele działań, dla których konieczne jest monitorowanie
  • wiele przestrzeni kosmicznej
  • brak reklamy i Donato
  • Wiele osiągnięć i statystyki najlepszych online


Gry Wady:

  • Brak wersji próbnej i zapłacił biegacza jest jeszcze dziwne ...


Konkluzja: biegacz gry wszystko jest stracone była bardzo dobra, zwłaszcza jeśli zamknąć temat miejsca, więc fakt, że opłata gra jest uzasadniona, jak się okazało, nawet dla dobrego biegacza, i trzeba zapłacić koszt!


Reklama

Wszystko jest stracone dla Celkon Campus A125

Ocena:

(9)
2.45★ 49%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/12 07:10
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |