Siralim
4.8 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Siralim gra jest klasycznym RPG dla Androida, która między innymi obejmuje formatu rozgrywki roguelike, a jeśli ktoś nie pamięta, to znaczy, że Twoja postać może umrzeć tylko raz ... To idzie po śmierci, i można zaczynać od zera, ale będzie musiał zacząć od bardzo, bardzo początku, mając tylko doświadczenie (prawdziwe doświadczenie, własne), który pozostał po raz ostatni. Ten schemat dodaje pikanterii do minimum, w rzeczywistości sprawia, że ​​gra piekielnie kompleksu, który będzie straszyć wielu. Jednak fani takich gier, jak również jego twórców wilk workowaty Studios, LLC kocham Hardcore i klasyczne, tak, że nie zatrzyma się niską popularnością, inni nie zatrzyma się trudności, które idą.
Nawiasem mówiąc, jest to tylko pierwsza część gry, z tego samego deweloperzy mają drugi projekt (w ogóle istnieją tylko dwa), który jest nazywany Siralim 2, wyłącznie ta gra można pobrać za darmo, a druga część będzie kosztować w $ 5 ... ale i myślę, że bardzo niewiele osób przestanie!

Kolejną wielką cechą klasycznych gier - są one przeznaczone, a zawartość w nich znacznie więcej niż w najbardziej nowoczesne. Gier casual złamali branży gier, przekształcając go w głupiej grze, gdzie prostsze jest lepsze, ale w przeszłości istniały inne gry, zwłaszcza RPG! Wcześniej, aby czuć się dobrze w nowym świecie musiałem studiować, aby zrozumieć, po prostu w nim żyć, ale ta gra tylko przyczynił. To nie był wyjątkiem, oto produkt:

  • wszystkie questy i lochy są generowane losowo za każdym razem
  • Ponad 300 unikalnych potworów, które można zarządzać
  • Każdy potwór jest wyjątkowy i ma swoje wady i zalety
  • istnieje ponad 100 zaklęć zniszczyć wrogów
  • każda bitwa wyjątkowy i zwycięstwo nie zależy od tego, ile zostanie naciśnięty przycisk, to trzeba strategię
  • Ponad 500 (!) Materiały do ​​jednostek, aby poprawić swój potwora
  • oprócz jaskiń można walczyć na arenie
  • regularne aktualizacje, które dodają elementy rzemiosła i istot


Jednakże, należy mówić o wadach też. Przede wszystkim jest grafika, która jest na poziomie 90 ... gra wygląda pierwszej części Ultima, to na pewno jest retro, ale jest teraz w 21 wieku! Drugi punkt jest bardziej smutne - jeśli chcemy pompować na poziomie 15 będzie musiał zapłacić 5 $ to samo :(

Konkluzja: gra Siralim piękne, przynajmniej dla tych, którzy lubią klasyczny RPG dla tych, którzy kochają stare harmonogram i dla tych, którzy nie boją się trudności, jak również dla tych, którzy nie przeszkadza 5 $, ponieważ pobieranie gry i po prostu ją kocham, ale jeśli chcesz, aby zanurzyć się w niej uwolnić nie można zrobić.


Reklama

Pobierz Siralim 2.5.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
New creatures, new graphics, tons of quality of life improvements, and much more!
informacje ogólne
wersja 2.5.2 (2005002)
Data umieszczenia 2017-06-10 18:23
rozmiar 41.73 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 ARM6 x86 mips
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2017-06-10 21:24:15
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
parowanie z urządzeniami Bluetooth

Pozwala aplikacji na dostęp do konfiguracji Bluetooth na urządzeniu oraz na nawiązywanie i akceptowanie połączeń ze sparowanych urządzeń.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.83★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/13 07:29
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |