StarHunter
4.2 (7)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra StarHunter ta gra retro akcji dla Androida, w którym można grać jako łowcy zombie, którzy warstw galaktykę i niszczy tych znienawidzonych stworzeń. Przygotowany przez twórców gier od początkującego Jay-Z, w którym możemy tylko powiedzieć, że są one bardzo odważny, bo zwolnić grę tę treść i wygląd wizualny takich projektów w pierwszym - to jest naprawdę bezpieczny!

Jednak gra jest nieco dziwna historia, i to jest coś!
Jest tam wszystko, w odległej przyszłości, kiedy nie tylko zaludnione cały wszechświat, ale także wynalazł eliksir długowieczności, pozwalając żyć bardzo długo. Jednak na planecie o nazwie Titan strasznego stało - przyznał zaniedbania zmodyfikowany eliksir, który sprzedał ogromne ilości w całej galaktyce, oczywiście, to działa tak jak powinno, który jest używany tylko otrzymał życie wieczne jako zombie ... W rezultacie, zombie powstały wszędzie, a są one bardzo niebezpieczne! W rezultacie, nie było również niebezpieczna praca - łowca, którego zadaniem jest zniszczenie zombie w całej galaktyce, co robisz i ofertą.

Muszę powiedzieć o projekcie - jest piksel, mimo że nie jest do końca platformówka, ale wiele z tych projektów, to jest teraz modne, więc muszę to zaakceptować. Ale z tym trudniejsze do zaakceptowania - gra zaatakował publicznie, ktoś powiedział, że jest to kopia Hyper światła Drifter, ktoś porównuje go z gry Starbound. Tak, wyglądają podobnie, jednak ogromna różnica polega na tym, że obie gry nie są obecne na platformach mobilnych, bardziej niż to, że daje ogromny otwarty świat z masą technologii, osiedli i innych treści, co czyni z nich rodzaj piaskownicy, to wszystko o wiele łatwiej ale na Androida! :)
Nawiasem mówiąc dzięki wizualnym stylu gry jest czasem trudne do zrozumienia jaką broń masz w ręce ... Jest taka smutna historia.

Rezultat: StarHunter gra może nie na poziomie, że gry podobne do niego, ale jest ona dostępna tu i teraz, jest dostępny bezpłatnie (ale z małym lub dane) i to ma przyszłość, zwłaszcza jeśli deweloperzy będą dodawać nowe treści. Nawiasem mówiąc liczba pobrań gier zobowiązała się już do 500 tysięcy, a to jest bardzo fajne dla takiego projektu!


Reklama

Pobierz StarHunter 3.3 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Repair the purchase of gold coins can not get the problem
informacje ogólne
wersja 3.3 (11)
Data umieszczenia 2017-06-19 15:22
rozmiar 29.66 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(7)
4.21★ 84.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/14 06:52
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |