Wyspy Nono
4.3 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Nono Wyspy jest przygodą dla systemu Android, w którym w końcu jesteśmy w stanie uwolnić się od ciemnych lochów i znaleźć się na pięknej tropikalnej wyspie! Jednak nie wszystko jest tak gładko, jak się wydawało - przerażające tubylcy, wiele pułapek i inne niebezpieczeństwa czekają na nas, i że jesteś gotowy na przygodę?
Przygotowany przez twórców gier od Labs iluzji autorów bardzo popularnej gry Touchgrind BMX, ale nic nie zauważyłem w tych grach, mam nadzieję, że ich doświadczenie będzie odczuwalne w takim projekcie.

Mała, klasyczna historia.
Wyobraźmy sobie, zapraszamy do odległej wyspie, tak piękne, ale niebezpieczne, musisz obiecać, że zostało uzgodnione? Oczywiście, że jest skarbem, tak, same skarby, które nigdy nie stały się przyczyną kolejna niebezpieczna wyprawa. Więc tutaj, starożytne skarby zagubiona gdzieś na tej wyspie, dzięki czemu czujesz się wolny, aby przejść na drodze! Jednak z wyspą, sprawy nie są tak proste, że nie tylko istnieją żywe niebezpieczne dzikusy, gotowe do spożycia cię na śniadanie (lub lunchu), a więc między innymi mają dużo pomocników, a cała wyspa usiana wszelkiego rodzaju pułapki!

Rozgrywka będzie oferować Państwu piękny trójwymiarowy świat, podzielony na poziomach, gdzie naszym zadaniem, składając swą drogę wzdłuż półek wystających z wody, aby dotrzeć do punktu kontrolnego. Jednakże, jak już wspomniano, nie jest pełna niebezpieczeństw! Pająki, rekiny, żółwie skoki, latające strzały, spadające kamienie, piły, etc., etc., oprócz samych tubylców, które powinny przynajmniej dostać! A potem droga nie jest prosta, jej labirynt oczywiście nie nazwisko, ale w rzeczywistości nie ma karty również nie są dostępne. Jakikolwiek błąd i zacząć od początku, to będzie występować często, nie wahaj się!

Rezultat: jasny, piękny, pozytywny, bardzo trudne i praktycznie bez Donat i można go pobrać za darmo - to co można powiedzieć na temat gry Wyspy Nono. Być może jego głównym problemem jest to, że w Google Play zbyt wielu rówieśników w pozostałych - świetna gra!


Reklama

Pobierz Wyspy Nono 1.0.15 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Bugfixes
informacje ogólne
wersja 1.0.15 (32)
Data umieszczenia 2020-03-07 06:20
rozmiar 83.94 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie konfiguracji usług Google

Zezwala aplikacji na odczyt danych konfiguracyjnych usług Google.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.34★ 86.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/14 07:55
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |