do dublowania
4.3 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra do dublowania to platformowa dla Androida, gdzie znajdują się elementy akcji, zwykle przypominające klasyczne Slasher. Gry taki plan bardzo, ale to od razu wyróżnia się spośród mas jego fabuły i atmosfery. Przygotowany przez twórców gier cytryny Jam Studio (tak, to jest ich autorów Lemon Jam Studio gry, które różni się od kapitalnej projektu). Nawiasem mówiąc, warto zauważyć, że gra jest jeszcze w fazie testów, więc jeśli masz jakieś trudności - powiadomić dewelopera, że ​​projekt znalazł swoje prawdziwe oblicze.

Tak, fabuła!
Oryginalny Oczywiście, że nie wspomniał, ale wśród gier, temat jest rzadko podnoszone, choć fabuła wygląda splotu kilku franchising, ale dlaczego nie, jeśli obie franchising prerasno?
Gra toczy się w niedalekiej przyszłości, w ciągu około 60 lat od bieżącego roku, sam świat zmienił się nieco, ale zasady pozostają takie same. Ludzie wciąż żyją w poszukiwaniu nowej rzeczywistości i świata, który jest lepszy niż obecny i nowoczesnej technologii w tym aktywnie pomóc. Więc jedna korporacja i uruchomiła unikalny projekt, "Zwierciadło", który jest wirtualny świat, w którym każdy może przejść, które z pewnością rozbrzmiewało w ludzi, koncern stał się bogaty i sławny na całym świecie.
Ale okazało się nie tak gładka, pytania zostały podniesione, bo czasami wirtualny świat wydawał się bardziej realne, że system nie był doskonały, a napastnicy, wykorzystując błędy zaczęli porywać ludzi w wirtualnym świecie, nie pozwalając im wyjść z internetowych trzymając je i stosując do własnych celów. Osobiście przypomniał kultowego filmu story "Matrix", a także filmu "Home", a ponadto twórcy próbowali nad komponentu wizualnego, aby świat gry wygląda jak prawdziwy raj dla fanów gatunku cyberpunk. Gdzie indziej można znaleźć takiego splotu najfajniejszych trendów i pomysłów?

cechy:

  • Klasyczna platformówka z odrobiną gatunku cyberpunk!
  • dwa tuziny poziomy
  • A kilka tajemnic i ukrytych przedmiotów
  • Ssać jego bohatera
  • ciekawe waga urządzenia
  • różnych wrogów, z którymi walczyć
  • więcej treści w przyszłych aktualizacjach


Gry Wady:

  • małe Donat


Rezultat: w projekt lustro jest bardzo interesująca, przynajmniej dla mnie, nie jestem pewien, że będzie to bardzo popularny temat jeszcze specyficzna, ale zwrócić uwagę na to na pewno warto!


Reklama

Pobierz do dublowania 1.0.14 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Fixed bug
informacje ogólne
wersja 1.0.14 (47)
Data umieszczenia 2020-08-07 07:07
rozmiar 64.2 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
4.33★ 86.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/14 09:59
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |