Kingdom Reborn - Art of War
4.5 (4)

Kingdom Reborn - Art of War

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Kingdom Reborn - Art of War to strategia dla Androida, której podstawą wziął gatunku Tower Defense, ale dzisiaj będzie trochę inna, ponieważ masz do ataku i obrony jest twoim wrogiem! Przygotowany przez twórców gier GrepGame Inc (Wietnam), dla którego jest to pierwsza strategia, ostatni z pasażu nie jest zbyt pomocne w tworzeniu tej gry.
Jednak gatunek ten jest bardzo stary, więc nieco studiowania to nie jest trudne, aby gra zrozumiałe i interesujące, i zrobili. Jest to opracowanie każdym poziomie, i zdecydowali się zatrzymać, ponieważ ani harmonogramu, ani fabuła nie będzie w stanie zastąpić naprawdę ciekawy gameplay, który pozwoli Ci pokazać wszystkie swoje umiejętności strategiczne tworzenie unikalnych taktyk i łącząc swoje siły na wiele różnych sposobów.
Twórcy twierdzą, że wielokrotnie testowane na każdym poziomie, dzięki czemu można poczuć całą moc planowania, z którymi ta gra jest naprawdę Cope, dzięki czemu można z ogromnym magazynie rozwiązań i możliwości. Niektóre poziomy wymagają szybkiej reakcji i pioruna szybkiego działania, gdzieś będą musieli poczekać wszystko, co postanowiono na swoją korzyść, ale mimo wszystko, to wszystko, czego trzeba się nauczyć i co polecam zrobić;)

Po prostu dużo ciekawych i dodaje duży zestaw armii, które można kontrolować, ponieważ każdy ma swoje własne specyficzne mocne i słabe strony, tak, że każdy poziom jest wyzwaniem dla twoich zdolnościach analitycznych, a co najważniejsze, gra ma Donat, ale aby go wygrać nie można pomóc w ogóle.

cechy:

  • Każdy poziom tej skomplikowanej układanki, w rzeczywistości
  • ładna grafika i zdolność do pompowania swoją armię
  • wiele unikalnych zaklęć magicznych
  • Strategia na każdym etapie będą różnić się od poprzedniej


Gry Wady:

  • Donat i nie może pomóc, aby wygrać, ale wciąż jest tam! I przejawia się kosztem energii, co skutkuje długim oczekiwaniu ...


Konkluzja: gra Kingdom Reborn - Art of War nie przeszedł bez wad, zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę poziom, przy którym będą musieli przejść, aby rozwiązać jedną taktykę, która programiści wymyślili ... ale nadal jest to świetna gra, zwłaszcza jeśli nadal będzie udoskonalenie !


Reklama

Pobierz Kingdom Reborn - Art of War 1.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Big Update: You do not need food to fight anymore
informacje ogólne
wersja 1.0 (9)
Data umieszczenia 2018-03-15 22:28
rozmiar 43.87 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.48★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/17 07:41
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |