Sześć!
0.8 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Six! Ta gra zręcznościowa dla systemu Android, która zadeklarowała zbrodnie wojenne, szybka reakcja i brutalnej siły, wtedy rządzone przez uporządkowany! Przygotowany przez twórców gier z Gram-gier, które można znaleźć na Połączonego grze!, Który był przegląd naszej stronie, sama, to było bardzo, co jest tam po prostu nie było!

Kolejna gra wchłonął trochę Tetris nam znane, teraz rozumiem, dlaczego budujemy wszystkie te stosy i gdzie zniknęły, zostały zaczerpnięte z twórców Gram gier! Sens gry jest to, że trzeba obniżyć sześciokąt, usuwając elementy struktury spodu. Ogólnie rzecz biorąc, konstrukcja przypomina ogromną wieżę, w rzeczywistości jest nieskończony, to kolejne pytanie - jak daleko można pójść?
Główna trudność polega na tym, że gra ma wielki fizyk, ale budowa nie jest zabezpieczona na krawędziach, a także swoją postać może spaść do tak mimo niezręczności, to będzie w stanie toczyć. Tak więc, jeśli liczba ta spadnie na krawędzi upadku lub projektu - można stracić. Rozpad struktury mogą być bardzo proste, w niektórych częściach bloków będzie leżeć w taki sposób, że jeśli postać jednego z jej narożników hit centrum, bloki po prostu spaść od siebie w różnych kierunkach.
Nawiasem mówiąc, będzie przyznawane punkty za dokładnie, ile bloków można złamać, a zachowując kształt i strukturę, dzięki czemu jest to uporządkowany pozwalają pozostać w grze jak najdłużej. Co ważne, nie można po prostu usunąć bloki bezpośrednio pod postacią, ale także wszelkie inne, które są w zakresie widzialnym, więc zastanowić się nad każdym krokiem, a nie polegać na ślepym szczęściu i planowania, co dzieje się najbardziej wygodny sposób na to, co się dzieje.

cechy:

  • prosty i przyjemny sposób
  • walczyć o miejsce w światowych rankingach
  • ładna grafika i świetna fizyka
  • gra może ciągnąć się przez wiele godzin!


Gry Wady:

  • W przeciwieństwie do ostatnich twórców gier tutaj pojawił się reklama ...


Rezultat: Gra Six! Oferuje on nie tylko zabawa, ale również rozgrywki okazję trochę pomyśleć, co w sumie daje doskonałe rezultaty, tak że jego miejsce w grze Google Play jest więcej niż zasłużył, a ja polecam go wypróbować;)


Reklama

Pobierz Sześć! 4.6.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
We are always working to improve Six! for a better user experience! Please make sure you are up to date to avoid any known issues and to get the best of what the game has to offer!
informacje ogólne
wersja 4.6.0 (148)
Data umieszczenia 2022-04-13 19:07
rozmiar 57.79 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

AD_ID

AD_ID

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Wszystkie aplikacje Zynga na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
0.83★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/18 08:04
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |