Śliczne Runner - Keep Rolling!
4.5 (4)

Śliczne Runner - Keep Rolling!

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Śliczne Runner - Przechowywać Rolling to gra zręcznościowa dla systemu Android, w której będziesz zarządzać sześcian, który zjeżdża w nieskończoność, jak daleko można odjechał, nie sądzisz?

Rozgrywka głównie z powodu grafiki Voxel, przypominający przeboju zatytułowanego Crossy Road, tylko nie trzeba było skakać, a następnie będzie toczyć. A fakt, że nie trzeba skakać w żaden sposób nie ułatwia zadania, istnieje tak wiele przeszkód, jak dla mnie - nawet zbyt wiele.
Przede wszystkim jest dużo wody - muszą obejść, czasami nie wyjdzie z żaby i przejść drogę, będą również musiały być unikane w niektórych miejscach będzie dużo naturalnych przeszkód, takich jak drzewa lub skały, w niektórych miejscach znajdują się węże, które są również powoli czołgać się na swojej działalności, coraz częściej, aw niektórych miejscach istnieją potwory, którzy będą strzelać w ogóle, co jest niezwykle skomplikowany proces. Ale najważniejsze jest, aby zastanowić się nad trasy z wyprzedzeniem i nie próbować jechać się w wąskim przejściu, który może w każdej chwili ktoś Dam, i pod warunkiem, że nie ma możliwości, aby wrócić - jesteś skazany.
W procesie przejścia zostanie obliczona odległość masz pokonania, oprócz tego trzeba zbierać monety, które są rozrzucone tu mniej niż byśmy chcieli, a także zbierać skrzynie, ale zebrać skrzynię sposobu odbioru kluczy, ale jest to na ogół rzadko. Monety trzeba kupić inne znaki i kontynuować miejscu śmierci, kiedy to nastąpi, ale ceny są bardzo wysokie, więc albo użyć systemu Donata, bez którego gra nie kosztuje, a do gry i zagrać jeszcze raz, aby zachować przynajmniej niektóre warunek.

cechy:

  • Jest on generowany za każdym razem zupełnie nowa mapa lub przyzwyczaić się nie być w stanie zapamiętać
  • Łatwe zarządzanie
  • Duża różnorodność uroczych postaci
  • zabawy i intuicyjna rozgrywka


Gry Wady:

  • bardzo duża złożoność, trzeba zwrócić większą uwagę na Donut


Rezultat: w rzeczywistości, gra śliczna Runner - Keep Rolling! nie różni się zbytnio od wielu podobnych projektów, a jego główną wadą - nie jest jeszcze oficjalnie wprowadzony, więc mogą pojawić się błędy, ale kiedy będzie w pełni uruchomiony, to dlaczego nie to samo Crossy Drogowego zastąpić?


Reklama

Pobierz Śliczne Runner - Keep Rolling! 1.4.3 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
* fixed a potential crash.
informacje ogólne
wersja 1.4.3 (205)
Data umieszczenia 2018-04-06 16:51
rozmiar 22.3 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje ChillyRoom na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/20 07:01
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |