Stretch Lochy
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Stretch Lochy gra to gra zręcznościowa dla systemu Android, w którym będzie spadać, w rzeczywistości spada i trzeba upaść na jak najniższym poziomie, który jest trochę jak klasyczny skakanka, to wręcz przeciwnie. Jak pisałem, firma opracowała grę Nitrome, znany nam przez długi czas dzięki projektów Leap Day, stłoczonych Magic Mansion i kilku innych, których opinie były na pewno na naszej stronie internetowej. Główną cechą ich projektów jest to, że każdy ma odrobinę szaleństwa, odróżnia ten projekt od masy innych i czyni ją wyjątkową.

Jakie szaleństwo można znaleźć w grze Stretch Dungeon?
Zacznijmy od projektu, który jest ponownie pikseli, ale tym razem gra jest przynajmniej kolor ... a następnie piksele są warunkowe, retro duch jest obecny, nie ma nowoczesnych gładkość, ale również wygląda całkiem przyzwoite, bardzo przyzwoity, powiedziałbym.
Być może najbardziej szalona z faktu, że istnieje - głównego bohatera, który nie tylko wygląda dziwnie, dziwne spojrzenia, nawet w sytuacji, że ma. To wygląda jak starzec z bardzo długiej siwej brodzie, a jego dziadek siedzi w klatce, która wisi nad bardzo nieskończonej otchłani, w której ty i spadasz. Nie trudno się domyślić, że klatka jest uszkodzony, to zaczyna swoją jesieni.
Falling down trzeba uniknąć interferencji, że tu na każdym rogu, a ściana, tym razem nie tylko nie jest przeszkodą, są twoimi sprzymierzeńcami! Być może nasze ściany bohaterem kółka? I trzeba unikać wisi w powietrzu kule z kolcami, pułapek i innych podobnych zmian i kontrolować ich upadku, można po prostu ściany, które po naciśnięciu na ekranie tworzą niezbędną wypukłość lub Just Push naszego bohatera. Przyzwyczaić się do tego będzie nie raz, ale wiele razy też nie ma.

cechy:

  • dekoracje w stylu retro
  • godnej fizyki
  • miła atmosfera niebezpieczne lochy
  • dziwne, a więc unikalne spojrzenie na to, co dzieje się w swój własny sposób


Gry Wady:

  • Jest mała Donat


Konkluzja: Stretch Dungeon gry, jak również wiele innych projektów z deweloperami nie są pozostawione bez pewnego rodzaju oryginalności, ale jest z tym wszystkim może być doskonała okazja, zabójca, który jest opóźnione przez długi czas na smartfonie.


Reklama

Pobierz Stretch Lochy 1.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Improvements in Google Play Services integration.
informacje ogólne
wersja 1.0 (3)
Data umieszczenia 2016-09-15 09:30
rozmiar 28.9 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-09-15 12:30:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Wszystkie aplikacje Nitrome na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.58★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/20 09:25
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |