2-bitowy Cowboy
2.8 (8)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra 2-bitowy Cowboy to platformowa dla Androida, jeden, którego nazwa mówi sama za siebie, gra jest dwu-bitowy, a ponadto jest to naprawdę o kowboju! Twórcy gry przygotowali z Crescent Moon Games, za które oczywiście nie jest pierwszy i nie ostatni, ale z nich już znamy, są w stanie nawet arcydzieła pikseli, aby, na przykład, jeleni Boże, przegląd, który można przeczytać na naszej stronie internetowej. Jednakże w odniesieniu do tej gry - w arcydzieł, że nie stara się dostać, to tylko dwa-bitowy platformówka o kowboja ...

Ponieważ gra jest dwa bit, to nie tylko płaska i pikseli, to istnieje bardzo niewiele kolor ... czarny, który jest trochę zielony, biały i odcienie szarości, to wszystko czeka na ciebie, ale również jest retro, jest jest to klasyczny, których wiele nie mają dosyć. Jednak dla retro gry, która była dość ruchliwa, że ​​ma coś do zrobienia tutaj, a bardzo dużo, co. Na przykład, istnieje ogromne poziomy, które w zasadzie nie jest charakterystyczne dla starych gier, ale dzisiaj możemy na to pozwolić. Idź w poszukiwaniu skarbu, śledzenie przestępców, starają się ujarzmić byka, jeździć konno lub bawić się w salonie, a jeśli nie znudzi - pochodzą w opuszczonych kopalniach, odkrywać je i jeździć na wózku, to wszystko jest możliwe tutaj!

cechy:

  • Dostosuj swoją postać
  • wiele ogromnych poziomów, które chcesz zwiedzić
  • małe kasyno podziemne w salonie i mnóstwo napojów
  • zarobić miejscową walutę i kupić garnitury jego charakter
  • istnieje wierzchowce!
  • klasyczny, retro i nostalgia za GameBoy - oto co czeka na Ciebie!


Gry Wady:
Mając to dziwne, biorąc pod uwagę, że gra jest ustawiona jako "retro", jest harmonogram, aby trzymać się i głupi, to albo jesteś taki, czy nie, nie ma innych opcji. Ale fakt, że gra jest sprzedawany wyłącznie na zasadzie bezpośredniej płatności - zdenerwowany wielu, a tym samym sprawiają, testową wersję, że nie występują, jednak koszt pełnej wersji jest bardzo mała - trochę mniej niż jednego dolara.

Konkluzja: gra 2-bitowy Cowboy to klasyczny i to mówi wszystko, ktoś go kocha, niektóre nie, ale tak czy inaczej, znajdzie swoją publiczność, nawet wtedy, gdy opłata za projekt. Publiczność nie może i będzie najbardziej obszerna, ale jestem pewien, że deweloperzy są świadomi i są gotowi do podjęcia takiego ryzyka ze względu na tysiące zadowolonych użytkowników.


Reklama

2-bitowy Cowboy dla Celkon Campus A125

Ocena:

(8)
2.83★ 56.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/22 11:29
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |