Sly Piesi
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gry Sly Piesi to gra zręcznościowa dla systemu Android, który wprowadzi Cię do dwóch dziwnych stworzeń, które pojawiły się w nie mniej dziwnym świecie i jest obecnie całkowicie zależne od siebie i swojej reakcji. Zabrali nasze twórcom gier ekran z Spil Games, znany nam z serii gier Troll twarzy Quest jednak humor szczególnej relacji, ta gra nie ma znaczenia.

Ogólnie gra wygląda łatwo, być może zbyt łatwo, jednak zwraca dość szybko i wkrótce okazuje się, że nie wszystko jest takie proste, zwłaszcza jeśli utrzymuje dobre tempo, co się dzieje. Nasi bohaterowie są parą kwadratów z oczu i uszu, a są one ściśle związane z rodzajem gumy, które mogą być rozciągnięte. Twoje zadanie polega na "spacer" w powietrzu wisi na płytki, które mogą być czasami inne istoty o różnych właściwościach.
Na przykład, jeśli płytki można zauważyć fioletową oko i dostać się na nią, to świat zmieni, ale można kontynuować podróż, czy płytki rodzajem wiosną i sinii oczach, po prostu otpruzhinit cię z powrotem, jeśli płytka wygląda jak diabeł, The nie można się do niego dostać, ponieważ będzie ona zakończyć swoją podróż. Jednakże, jeśli w procesie będą zbierać życie, będzie można go używać i kontynuować swoją podróż. I powinniśmy zdać sobie sprawę, że kredyt jest ilość "kroków", które zostały wykonane, jak zwykle, im więcej - tym lepiej. Dla ułatwienia zadania elastyczne mogą rozciągać się do jednego lub dwóch płytek, więc krok w pewnych przeszkód może być bez problemów, ale im dalej idziesz, tym bardziej stają się one, że im bliżej trzeba być!

cechy:

  • interesujący wszechświat jest prosty i super jednocześnie
  • wiele niezwykłych światów
  • Różnorodność zadań
  • różne osiągnięcia, które można zarobić
  • globalnej tabeli wysokie wyniki
  • zadzwoń do konkursu swoich przyjaciół z Facebook
  • Gra nie wymaga dostępu do Internetu


Gry Wady:

  • są reklamy, które mogą być wyłączone przez Donat


Konkluzja: gra Sly Piesi przyjemne, tyle pozytywne, a co najważniejsze - niezwykły, który jest wystarczająco polecić to gra zręcznościowa, jak świetnym rozwiązaniem, zwłaszcza jeśli jesteś zmęczony klasycznych wersjach.


Reklama

Pobierz Sly Piesi 1.5.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Sly Hikers is now available in English!
Dive into a microscopic world packed with action and adventure!
informacje ogólne
wersja 1.5.0 (10500)
Data umieszczenia 2016-09-19 11:41
rozmiar 45.26 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-09-19 14:42:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/23 07:38
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |