Wirtualny Żebrak
4.2 (8)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Wirtualny Żebrak gry dla Androida jest zatrzaskowe, zatrzaskowe rozszerzone, o tych, którzy w pewnym sensie i jasny kierunek rozwoju. Niemniej jednak, wezwę fl uigru Simulator bezdomnych, bo w rzeczywistości jest to! Przygotowany przez to stworzenie programistów Treetop Crew, dla którego gra stała się pierwszym projektem, który jest bardzo dobry, jak to jest oryginalny i wygrał ponad milion pobrań, dobrą podstawą do dalszego rozwoju!

Ale zacznijmy od początku. Twój bohater, który jest jednocześnie Ward - bezdomny, ale nie będzie tak niegrzeczny, niech to będzie po prostu żebrak. Nie miał ostrzyc, a może z jego nieprzyjemnych zapachów, jest podarte ubrania proste, co nie? Tutaj działa klasycznego schematu - żebrać! Nawiasem mówiąc, jeśli ktoś nie wie, niektóre żebraków kilka godzin zarabiać więcej niż przeciętny robotnik najemny na cały dzień! Ale to nie o to chodzi. Możesz dostać się do "swojego" miejsca i zaczynają prosić o pieniądze, pieniądze, które rzucił trzeba kliknąć na ekranie, kliknij przycisk Więcej - więcej pieniędzy. Pieniądze można przeznaczyć na rozwój swojego punktu, na przykład kupić beczkę (popularny atrybut bezdomnych w USA), aby zatrudnić asystenta, i tak dalej, ale to, co jest bardziej interesujące, posiadające zapisane dość pieniędzy, będziesz mógł rozpocząć własną działalność gospodarczą, tworzenie miejsc pracy, aby zarobić więcej pieniędzy , ale w końcu, będzie jeszcze wrócić na swoje miejsce i nadal sprawiają, prosząc o pieniądze od przechodniów. Jednak gra jest dobrze rozwinięta wersja wszystkich tych pieniędzy wydać, nawet na Księżycu można latać!

cechy:

  • żebranie
  • otworzyć firmę i zatrudnić 14 osób o różnych zawodach
  • Ssać swoje umiejętności "bum", ostatnio dodane do 55. poziomu
  • wydać wszystkie pieniądze według własnego uznania
  • uczestniczyć w różnych imprez i ujawnia tajemnice
  • gra ma czacie porozmawiać z innymi bezdomnymi


Gry Wady:

  • Donat jest obecny, do tej pory bez niego


Wynik: z jednej strony gra wirtualna Żebrak nie jest to najbardziej nudne zatrzaskowe, z drugiej strony, jest swego rodzaju parodią tego, co dzieje się w społeczeństwie, w którym biedni stają się twój bohater to okazja, aby kupić cokolwiek mu się podoba, jest coś o tym myśleć!


Reklama

Pobierz Wirtualny Żebrak 3.33 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
3.33:
- New shirts
- New garage items
- Bug fixes

3.324:
- Fixed the time glitch
informacje ogólne
wersja 3.33 (101)
Data umieszczenia 2019-12-18 21:24
rozmiar 39.81 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
4.21★ 84.25%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/24 06:58
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |