kabina
4.5 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Szafka jest inny sześcienny zawodnik dla systemu Android, w której będziesz zarządzać bułki kostka, która rolkach na prostokątnej labiryncie zawieszonego w powietrzu ... Przy okazji, poszukaj innych prac GalacticThumb Inc., przygotowaliśmy tę grę I zrozumiał, dlaczego gra o blokach, wszyscy grają o kości :)
Wystarczy Rahner nie ma, ale nic, teraz nie ma.

Fabuła gry w ogóle nie występuje, ale twórcy mówią, że ich kostki przemierza galaktykę, a Twoim zadaniem jest, aby mu pomóc, to tylko galaktyka nie jest dziwne, aby być uczciwym. Tak, w tle widać czarne czarne niebo z małych płatów gwiazd, ale było też coś piękniejszego wymyślić, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę to, co może być piękna w galaktyce. Jednak punktem w tle tutaj trochę, całą swoją uwagę powinna być skoncentrowana na kwadratowej charakteru, w sposób, który trudno nazwać łatwe.
Pierwszym wyzwaniem - przyzwyczaić się do prostego sterowania, gdzie jeśli chcesz przesunąć w lewo, trzeba kliknąć na jednym ekranie, a prawy - z drugiej strony, byłoby bardziej komfortowo z przycisków, ale nie mają one po prostu przyzwyczaić. Prasa będzie miał czasu, ponieważ cała droga jest wąska ścieżka z otworami i drop-off. Ponadto, za każdym razem trasa jest generowany losowo, co nie pozwala mu zapamiętać i nie trzeba, to znaczenie to, aby iść tak daleko, jak to możliwe, byłoby nudne zrobi to za identyczny sposób. Trzeci punkt - będziesz miał wrogów, którzy wyglądają jak inne kostki, tylko czarne, blokując drogę, należy unikać. I tutaj należy bezwzględnie zniszczyć inne kostki, małe, tym bardziej będą kruszyć, tym więcej będzie w stanie szybko kupić nową kostkę, że w ogólnym poziomie, to po prostu wszystkie te małe kostki są zawsze w niebezpiecznych miejscach, więc jeśli automatycznie zdecydować o zgniatać, to najprawdopodobniej będzie wpaść w pułapkę, z której nie można uciec.

Rezultat: w rzeczywistości, jedynym minusem szafie gry jest reklama, która może zostać wyłączony za jednego dolara, reszta jest całkiem dobra i wciągająca biegaczem o kostek;)


Reklama

Pobierz kabina 1.0 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0 (5)
Data umieszczenia 2016-09-20 09:10
rozmiar 26.63 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-09-20 12:12:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/24 09:06
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |