Rover Builder
4.3 (6)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Rover Builder jest pozycjonowany jako symulator dla Androida, ale patrząc w przyszłość, po prostu powiedzieć, że nie nie jest to symulator, a jeśli symulatora, to tylko dla dzieci, świat, który jest znacznie prostszy niż nasz. Jest to pierwszy projekt fińskiego Development Studio Hatfuls gier, więc ich winić ściśle nie będzie, zwłaszcza, że ​​gra mimo wszystko, jest powoli, ale coraz większą popularnością.

Ideą gry jest, że trzeba zaprojektować pojazd, który może z powodzeniem poruszać się po różnych planetach, w którym gra nie ma nazwy, ale jest dość kosmiczny krajobraz - wydmy, kratery i inne niebezpieczeństwa. Ale twórcy nadali imię głównego bohatera - sześcianu, który będzie centrum Twojego samochodu terenowego, jego nazwisko jest Marvin! Dlaczego i kto go potrzebuje - nie jest jasne, oczywiste jest, że gra jest tylko dla dzieci, ale nawet to nie może usprawiedliwiać obecność na placu w centrum projektu.

W zależności od planety byłaś na rachunku, będzie dostępny szereg komponentów do montażu quad, ale tak czy inaczej, ich raczej niewielkie. Istnieją kółka, istnieje napędem na cztery koła, jest aluminium (to wtedy jakoś skupia) zawiasy, jest wiosna, jest gąsienica, w ogóle - to co mają do czynienia. Ale potem znowu, dzieci będą prawdopodobnie cieszyć wywiercenie w bardziej szczegółowych rysunków, oni po prostu nie chcą, dorośli, są i co przeraziło;)

Wśród mankamentów w grze można zauważyć tylko dwie rzeczy. Pierwszy - gra jest dość prymitywne, chciałbym więcej szczegółów i możliwości na budowę, ale mamy to, co mamy, należy oczekiwać, że coś nowego, nie będą musiały być aktualizowane. Drugi punkt - Wyskakujące reklamy, które szczerze mówiąc przeraża, i to nawet nie pojawiają się w momencie, gdy ukończyć poziom, a gdy tylko próbuje zbudować nową wersję pojazdu. Jednak płacąc kilka dolarów na reklamę, można pozbyć się, ale coś wątpię, że ktoś będzie angażować się w takie w takim projekcie.

Efekt: prosta gra Rover Builder jest w porządku, rozrywki i rozwija swoje dziecko, zwłaszcza jeśli coś reklama pojawi się, i to naprawdę denerwujące!


Reklama

Pobierz Rover Builder 1.6 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Added link to our new game Rover Builder GO
informacje ogólne
wersja 1.6 (12)
Data umieszczenia 2017-08-23 07:56
rozmiar 33.92 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(6)
4.28★ 85.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/26 07:02
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |