Sekretne życie Zwierzęta Unleashed
0 (0)

Sekretne życie Zwierzęta Unleashed

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Życie ukryte Zwierzęta Unleashed jest przypadkowa gra logiczna dla Androida z EA ... w ogóle, to prawdopodobnie nie jest głównym problemem. W rzeczywistości, jeśli oglądałem ten komiks, nietrudno się domyślić, że "trzy w rzędzie" inny format gry w żadnym razie nie nadaje się do tej serii, jednak nasze "Ulubione" deweloperzy czuł inaczej.
Nie myśl źle, kocham i Vazha pracować Electronic Arts, dosłownie się moje dzieciństwo z ich pierwszych części NFS i wiele innych gier, w tamtych latach, widząc ich logo podczas ładowania gry dostaniesz coś fajnego i ciekawego, jednak czasy zmianie, EA nie produkuje wystarczająco dużo fajnych gier, zwłaszcza na Androidzie, każdy z drugiej grze dla Androida okazuje kontrowersyjne. Nie udało nam się pokazać swój potencjał, można coś jeszcze, ale istnieją inne, jak oni to robią? A wszystko zrobić tak, ale Donato, w swoich grach tyle Donat staje się przerażające, naprawdę!

W tej grze pączek na pewno nie, ale mylić mnie najbardziej - jak oni wykorzystali franczyzy. Gra jest czymś normalnym, jak w ogóle może uszkodzić "trzy w rzędzie?" Ponadto, EA osiągnęła te gry są popularne, ponieważ wiedzą, co robią, to tylko skąd zwierzęta? Aby zamiast klejnotów na ekranie, aby przenieść kości i jaja? To jest nie do zrobienia questa lub biegaczem lub działanie lub platformówka, robią to ... wtf?

Może wybiorę?
Ponieważ taki czy inny sposób, ale masz dobrą grę, to jest w zwyczaju co dzień gra logiczna, która może być nawet nazywa się rozwija, miała słodkie postacie, świetna grafika i animacja, zabawne mini-gry i wiele innych funkcji, które są bardzo istotne w tych grach, o ile Donat nie będzie - byłoby wspaniale zrobić.

Konkluzja: gra Życie ukryte Zwierzęta Unleashed jest dowodem, że EA może wziąć chłodny franczyzy i zrobić dobrą grę, "trzy w rzędzie", znaki, co powiedzieć;)


Reklama

Pobierz Sekretne życie Zwierzęta Unleashed 2.4.7.270 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Hey, Pets players! We’ve made some behind-the-scenes improvements to keep your Pets perky. Also, enjoy more exciting levels and experience enhanced gameplay. Have some fun with the latest update, and thanks for playing!
informacje ogólne
wersja 2.4.7.270 (215127)
Data umieszczenia 2017-02-10 10:12
rozmiar 92.76 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2017-02-10 12:15:05
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
0.18★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/28 07:21
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |