Ultra dryft krzywej
3.1 (16)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra wyścigowa Ultra krzywej dryfu dla Androida jest nieco frustrujące, zwłaszcza jeśli podejść do sprawy poważnie, ale jeśli odpocząć i po prostu iść - to nie jest tak źle! Opracowany w grze Friends Reunion Czas Studios, którzy mają jeszcze dwa podobne projekty orientacji, to jednak wydaje się najbardziej odpowiedni.

Co tu się stało?
Pierwszą rzeczą, która przyciąga wzrok - nazwa gry, która wiąże się z dryfu, jednak dryfuje tutaj uwagę przywiązuje się do tego, jak coś bardzo małe. Gra zaczyna się od płyty, w której będziesz główne organy rządzenia - żyroskop się obracać, pedał gazu, pedał hamulca i najcenniejsze przycisk "NOS", wiesz, dlaczego to zrobić;) Dalej - Przycisk prowadzony tylko gry, to wszystko, nie ma trybu wybór gier, brak wyboru trasy, nie ma wyboru samochodu ... to nie ma znaczenia, ale gdy zaczyna wyścig, zobaczysz, że dryfuje tu nie pachnie, ponieważ jest to tor wyścigowy z innymi konkurentami oraz główny cel - na pierwszym miejscu. Ponadto, na ekranie cyfrowego prędkościomierza będzie ikona z brodawki - to nie jest dobry, ikona z poziomem paliwa - podobnie bezużyteczne, a liczba punktów, która jest pobierana na dziwny wzór jako materiału na biegacza, to co cię czeka. Ponadto, nie ma nawet licencji samochodu, ponadto jest wówczas jeden i przeciwnicy zarówno ... przypomina wyścig z 90 ...

Jeśli jednak spojrzeć na rasę z innej perspektywy, to co dostajesz odpowiednią ścieżkę, a nie, że jest niezwykle piękna, ale jest interesująca. Otrzymasz odpowiednią odpowiednią fizykę i grafikę, oczywiście że nie nowej generacji, ale w prostej grze smartphone będzie czuć się komfortowo, bez opcji. Ponadto, w grze nie ma Donat, i faktycznie, po co? Plus, gra nie jest tak proste, więc jeśli chcesz przyjechać - najpierw będzie musiał spróbować. Ponadto, można grać bez dostępu do Internetu, który jest także coraz rzadsze.

Konkluzja: nie arcydzieło, to nie jest otwarty i nie dryfować, ale gra Ultra dryft krzywej jest prosty, uczciwy rasa, która może być podana kilka dni, a jeśli podejdzie bez pretensji, to z pewnością zachwyci nawet.


Reklama

Pobierz Ultra dryft krzywej 1.2 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.2 (3)
Data umieszczenia 2017-02-16 10:09
rozmiar 33.13 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2017-02-16 12:12:15
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(16)
3.14★ 62.83%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/28 08:46
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |