Szkolenie Heavy Metal Tenis
0 (0)

Szkolenie Heavy Metal Tenis

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Heavy Metal tenis Training to gra zręcznościowa dla systemu Android, w których można grać w tenisa, ale wszystko jest bardzo dziwne życie, ponieważ wygląd gry i wszystkie jego istotą jest związane z kierownictwem muzycznym «Heavy Metal", ze wszystkimi konsekwencjami. Pomysł w ogóle jest bardzo dziwne, ale programiści umysłów SHAPE UG Nie sądzę, a to, co ludzie myślą - kolejne pytanie, odpowiedź na które tylko czasowe. I zobaczmy, co mamy do zaoferowania;)

Aby rozpocząć grę, ponieważ ten gatunek muzyki jest archaiczna, tak że otrzymał wzór oktet, który jest dość odpowiednia dla takich gier. Wystarczy wspomnieć dekoracja Warto zauważyć, że jest ona całkowicie wykonane w tym stylu muzyki, więc oferuje dość ciemnym miejscu, ogień, skóra, łańcuchy, itp, w ogóle, to rodzaj "noir" okazała i mówić inaczej nie zadziała. Jednak jest tu i kroplą szaleństwa, bez którego gra nie byłby sens.

Madness leży bezpośrednio w rozgrywkę, która okazała się być bardzo trudne. Ktoś mógłby pomyśleć, że jest to linia, która będzie musiała walczyć z innymi graczami lub eksponatów komputerowych bardzo trudnymi przeciwnikami, ale nie grać będziesz sam, przeciwko maszynie treningowej, która wypluwa płomień i biegnie w swoich kul, Twoje zadanie - ich pokonać. Ale jest jedna komplikacja - kulki są oświetlone tak, że jeśli co najmniej jedno trafienie w ciebie, twoja postać zamienia się w garść popiołu i muszą zacząć wszystko od nowa. A żeby przejść poziom musisz uderzyć piłki tak, że wchodzą one w komputerze szkolenia, które mają pasek życia, gdy życie się skończy - wygrywasz. A warto zauważyć, że nie ma znaczenia, gdzie slugger kulki, najważniejsze, że nie trafią, reszta nie jest tak ważne.

Zarobione punkty możesz wydać na nowe postacie, które będą nie mniej szalony niż ta, która zostanie wydana na początku. Ponadto, nie należy zapominać, że Twoja postać będzie ograniczona liczba życiu, kiedy zabraknie ofert zobaczyć film promocyjny, który będzie uzupełniać swoje zapasy.

Rezultat: na tyle dziwnie, ale wszystko, co mogę powiedzieć o grze Heavy Metal tenis Training - to jest śmieszne! Ona jest naprawdę zabawne i nie jest to konieczne, aby go zignorować, zwłaszcza jeśli lubisz bawić. Denerwuje tylko jedno - dlaczego nie soundtrack Heavy Metal ???


Reklama

Pobierz Szkolenie Heavy Metal Tenis 1.3.8 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- New Sound has added
- Fine tune the mechanics of the game
informacje ogólne
wersja 1.3.8 (18)
Data umieszczenia 2022-04-13 19:07
rozmiar 21.48 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/29 07:19
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |