Potwór Super League
4 (11)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Potwór gry Super League jest obwarzanek dla Androida, w którym trzeba przejść przez setki walk, dobra historia i zróżnicowana historia dużej liczby znaków, a wszystko za sprawą twórców studio z dziwną nazwą 4:33, z siedzibą w Korei, w domu gier role-playing!

Klasyczna rozgrywka o to, by nie nazywać, bo po pierwsze, ta gra znowu o zbieranie potwory. Pomysł Poobijany, oczywiście, ale nadal istotne, zwłaszcza jeśli oferują ponad 500 rodzajów potworów, nie trochę, prawda? Jak w każdej grze podobnej natychmiast rozgrywka dzieli się na dwóch ważnych elementów - praca z potworów, który natychmiast zwanych «Astromon» i walki z innymi graczami zrobić, aby jakoś uzasadnić, że masz taką ciekawą kolekcję. Podobnie jak w pierwszej części gry, można dodać i pompowania swoich potworów, dla których chcesz zdobyć doświadczenie w walce, a następnie rozprowadzić odebrany punkty doświadczenia do najbardziej interesujących możliwości. W rzeczywistości nie jest rozwój każdego potwora przypomina rodzaj ewolucyjnego procesu, co oznacza, że ​​każdy może iść własną, niepowtarzalną drogę, dzięki czemu można zmieniać charakterystykę innych graczy, o ile oczywiście nie ma jednego, idealnym rozwiązaniem, które będą używane przez wszystkich. Ale to tylko połowa gry, natomiast druga część, to wydaje mi się, jest zawsze ciekawe!

Walcz potwory każdy lubi, zwłaszcza gdy istnieje możliwość walki z innymi graczami. Walki tutaj krok po kroku, więc nie można spieszyć i myślę, krok po kroku, upewnij się, że będzie to wymagane, ponieważ liczba możliwych taktyk pozwoli rozwijać swoje własne, szczególne i wyjątkowe, nadaje się zarówno ty, jak i twoi zdolności bojowe potwora.

Jak w każdej innej grze fabularnej, która nie została bez Donat, które pozwolą Ci dużo szybciej pompować swój oddział, kupując mu owoce i kamienie szlachetne, ale jest to ciekawe? Chociaż nie każdy lubi być hartowane w długich walk ...

Rezultat: Potwór Super League to świetna gra fabularna o zbieranie potwory, to już widać, już spotkał się z, mogę tylko powiedzieć, że jest lepiej niż jej konkurenci, coś jeszcze bardziej zróżnicowane, jeśli będzie.


Reklama

Pobierz Potwór Super League 1.0.22022310 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Minor bug fixes.
informacje ogólne
wersja 1.0.22022310 (300176)
Data umieszczenia 2022-03-14 14:43
rozmiar 71.29 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM8
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
AD_ID

AD_ID

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

BILLING

BILLING

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(11)
4.03★ 80.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/09/29 08:23
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |