Fired Up
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Fired Up to swobodna gra zręcznościowa dla systemu Android, w której wcielasz się w rolę ognia. Na ogół pracują w kompleksie ognia, niebezpieczna i bardzo odpowiedzialny, codziennie ryzykują swoje życie, utrzymując się w doskonałej formie fizycznej, to nie jest żart, ale nadal gra rolę symulatora nie jest przeznaczony, i oferuje bardzo pozytywny gameplay.
Przygotowany przez twórców gier krzeseł Noodlecake Studios Inc, twórcy arcydzieł Trip Zombie Drogowego, Alto Przygody i wielu innych, w ogóle, nie tylko faceci sprawdzone czasu, ale także pozytywny i przyjemny godzin rozgrywki.

Jak wiecie, dziś trzeba ugasić pożarów i ratowania ludzi. Jest to wszystko jest dość dziwne na początku, nawet jeśli jest to ciężkie, zwłaszcza że można się przyzwyczaić do zarządzania, ale jest warto. Wszystko, co masz dostępne - wąż ogień nieskończonej długości i przy stałym ciśnieniu i odwagą, bez schodów, budynku, który jest również nieskończone wysokość nie wydaje się przekazać. Pozostaje tylko jedno - umieścić strumień wody do ziemi i latać z wężem w ręku! Wynika to z odrzutowca, i będzie kierować swój charakter, jak również tego samego strumienia, aby ugasić ogień. Jednak gaszenia pożarów tutaj nie jest zbudowany w pierwszej kolejności, najważniejsze - aby uzyskać tak wysokie, jak to możliwe, a następnie wysokość jest określona przez liczbę pięter ... Ale o pożarze deweloperom gaszenia nie zapomnieli, więc jeśli chcesz dostać premię - konieczne jest, aby umieścić w okno, oznaczone wykrzyknik i nadal zbierać monety, które są rozrzucone w najbardziej niefortunnych miejscach. Ponadto konieczne jest, aby uniknąć pożaru, jakikolwiek kontakt z nimi będzie można zacząć wszystko od nowa.

A znajdziecie:

  • przyjemne sterowanie za pomocą jednego przycisku, do którego jednak już do tego przyzwyczaić
  • dość złożone i wciągająca rozgrywka
  • Statystyki z liderów i osiągnięć
  • całkowity brak jakiegokolwiek Donati


Wśród wad tej gry warto zauważyć jedynie baner reklamowy, który będzie znajdował się w dolnej części ekranu.

Konkluzja: mogę i ja podekscytowany, nazywając gra Fired Up przypadkowy, jest to dość trudne, jednak złożoność w rozsądnych granicach, że wielki wpływ na to, że gra jest wciągająca.


Reklama

Pobierz Fired Up 1.0.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Fixed bug in the tutorial
informacje ogólne
wersja 1.0.2 (4)
Data umieszczenia 2016-09-27 10:36
rozmiar 31.96 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7 ARM6 x86
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Bkav → Android.Adware.Fictus.5E80

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2016-09-27 13:39:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/01 09:33
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |