CELL 13
3 (9)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra CELL 13 to gra logiczna dla Androida, które zdecydowały się przejść w bolesny sposób - mianowicie wymyślić naprawdę złożonych problemów, które nie otrzymują zdecydować ot tak, i mają dużo czasu do myślenia, niestety, w przeciwnym razie nie będzie działać.
Wielu programistów wymyślanie zagadek, które są podobne do innych osób lub innej pięknej i niezwykłej rozgrywki, ale jest to łatwy sposób, a poza tym to nie nazywa, bo o wiele trudniej jest wymyślić takiej układanki, który jest trudny do rozwiązania, i że nie został wygenerowany automatycznie poziomy, a każdy poziom został ustalony dla innych inteligentnych ludzi inteligentnych ludzi.
Deweloperzy nazywają siebie errorsevendev i nie jest to ich pierwsza logiczna, można spotkać na projektach poświęconych lasera z nich, a mianowicie Laserbreak serii gier, gdzie mamy zamiar walczyć optykę, odbicie i więcej.

Rozgrywka w tej grze jest reprezentowany przez klasycznej wersji - czyli labirynt, w którym jeździć coś jak koło, ale wygląda dość futurystyczny, jak widać, w sądzie przyszłości. Labirynt jest wykonany w 3D, a liczba silników, które będą go znaleźć - niesamowite. Gra zawiera łącznie 13 poziomów, a stamtąd jego nazwy, jednak, jeśli ktoś mówi, że to nie wystarczy - mylisz się. Pierwsze poziomy mogą wydawać się proste, ale pamiętaj, że każdy kolejny staje się nie tylko trudniejsze, ale bardziej w połowie drogi na tym samym poziomie, można spędzić dużo czasu. To jest cały sens gry, która opóźnia go za jego złożoności i trzeba myśleć dużo. Ponadto, trzeba wziąć pod uwagę wiele funkcji!

cechy:

  • skomplikowane i bardzo trudne puzzle
  • surrealistyczny świat, a piękna grafika
  • trzeba wziąć pod uwagę, nawet w temperaturze otoczenia
  • Gra ma proste elementy sterujące
  • będzie w stanie w pełni ukończyć grę bez zapłaty
  • Czynniki o kilkanaście, które muszą być brane pod uwagę


Gry Wady:

  • jeśli chcesz zniszczyć reklamy - płacisz trochę więcej niż dwa dolary!


Rezultat: CELL 13 to doskonała gra logiczna, która jest naprawdę trudne, więc jeśli chcesz to - mieć pewność, swing, a nawet bardziej zadowolony - no Donata!


Reklama

Pobierz CELL 13 1.13 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
• Minor level fixes
informacje ogólne
wersja 1.13 (113)
Data umieszczenia 2016-10-16 08:09
rozmiar 40.42 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-10-16 11:12:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(9)
2.99★ 59.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/03 07:32
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |