Pixelgrams: Pixel puzzle
4.5 (4)

Pixelgrams: Pixel puzzle

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Pixelgrams: Pixel Puzzle to gra logiczna dla systemu Android, która opiera się na najczęstszych «» Puzzle, gdzie inna liczba sztuk trzeba będzie zebrać pewien obraz, coś w tym stylu i mają do czynienia z tutaj. Między innymi jest to pierwszy programiści projektu z Pixelgrams ograniczona, więc wspierać je, jeśli chcesz uzyskać jeszcze bardziej oryginalne i ciekawe gry!

Zebrać puzzle, zaczynasz od początku gry, aby dostać się do otwarcia tytuły trzeba będzie złożyć komputer, a następnie składa się z trzech części, a następnie trzeba zebrać głównego bohatera, który stał pikseli cat (lub kota), dość zabawne. Dopiero wtedy można przejść do mapy z poziomów, które muszą odbywać się jeden po drugim, w dość znanego wzorca. Każdy poziom jest pole składa się z przezroczystych komórek, a komórki dokładnie opisać sylwetkę przyszłych zdjęć, wiele elementów zostanie umieszczonych w dolnej części ekranu, który chcesz przeciągnąć pustych komórek, a także uproszczenie mały problem na górze napisać słowo, co powinno nastąpić w wyniku, na przykład - papuga, joysticka lub kuli, wszyscy w grze ponad dwustu poziomach, dzięki czemu będzie wystarczająco długo. Kolejna trudność dodaje fakt, że obraz tak jakby pikseli, a ja osobiście trudno sobie wyobrazić, jak powinien wyglądać piksela papug, a ty? Jednak z drugiej strony, proces ten zachodzi w wyobraźnię, więc gra będzie bardzo przydatna, a nawet rozwijać!

cechy:

  • W tym momencie w grze zawiera już 216 poziomów
  • Poprawka będzie więcej poziomów
  • modne wzornictwo
  • prosta obsługa
  • tempo rozgrywki


Gry Wady:

  • są reklamy, które mogą być wyłączone za kilka dolarów


Wynik: oryginalne puzzle zawsze w wielkim poważaniu, w związku z czym Pixelgrams gry: Puzzle Pixel ma wszelkie szanse powodzenia, tak aby huśtawka i spróbować przejść przez kilka poziomów, jeśli chcesz - ciesz się!


Reklama

Pobierz Pixelgrams: Pixel puzzle 1.7.5 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
We've added 64 bit device support and an adaptive icon to look nice along side your other apps. There are three more puzzle packs in the shop. Finally, Pixelgrams has gone advert free! You can now enjoy rebuilding Kitzel's world without any interruptions. Enjoy.
informacje ogólne
wersja 1.7.5 (42)
Data umieszczenia 2020-08-07 07:07
rozmiar 43.78 MB
polski nie
wymagania
android 4.1+
architektura ARM8 ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
4.5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/04 07:08
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |