Monkey Evolution - Clicker
0 (0)

Monkey Evolution - Clicker

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Monkey Evolution - Clicker To zatrzaskowe dla Android, który miesza się zbyt wiele, na przykład Darwina teoria ewolucji, znanych gier w 2048 i, formatu kursu, klasyczne pojęcie zatrzasku ... Natychmiast możemy tylko powiedzieć, że gra o małpach io których będą pod kontrolą, gotowy zostawić ślad w historii?
Przygotowany przez grę, a raczej wybuchowy koktajl z Tapps deweloperzy Studio - Top aplikacji i gier, które wywołują wiele różnych pilotów i innych gier casual, więc jeśli jesteś zainteresowany - można odwiedzić drugi z projektów, które obfitują.

Chociaż kawałek układanki, pomimo zatrzaskowe dostaje nam w ręce prawdziwego instrumentu ewolucji, jak również wiele małp, przejście, które można dostać nowe rodzaje i rosną, rosną ...
Jednak pole gry i ogólnie gra jest wykonana na podobieństwo przeboju zatytułowanego 2048 łączą małpy być mniej więcej w ten sam sposób w tym samym czasie, stale klikając na ekranie, co daje punkty, które należy przeznaczyć na rozwój naczelnych. Co to jest ładne, gra tu okazało niemal nieskończona, ponieważ nie ma potrzeby łączenia czterech osobników tego samego gatunku, a tylko dwa, więc dość szybko znaleźć ogromną liczbę nowych gatunków, ale niektóre z nich staną się wyższe kolej ewolucji? Ponadto musisz zebrać skórkę banana, który następnie służy jako analogu walucie lokalnej, oraz zebranie może być, gdy okresowo pojawia się na polu, klikając na najbardziej "rozwiniętych" małpą lub, jeżeli rozwój jest dość wysoka, zakup ciągnika, które będą zbierane na własną rękę, spędzają walutę potrzebną do innych usprawnień, które uczynią Państwa małpa jest o wiele bardziej interesujące i lepiej!

cechy:

  • tworzyć wiele rodzajów małp
  • fajna historia warta Oscara!
  • ciekawe zwrotnica gatunków daje jej owoce
  • kilka zakończeń gry, który przyjdzie do was?
  • no małpa nie poniósł


Gry Wady:

  • niewiele jest reklama i Donato


Konkluzja: jeśli nie masz nic przeciwko darwinowskiej ewolucji i małp, nie masz - pobierz grę Monkey Evolution - Clicker i tworzyć swoją historię, oglądać niesamowite etapy ewolucji i spróbuj pozostać przy zdrowych zmysłach, wynik może cię zaskoczyć!


Reklama

Pobierz Monkey Evolution - Clicker 1.0.9 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Bug Fixes & Improvements
informacje ogólne
wersja 1.0.9 (110)
Data umieszczenia 2021-07-02 23:34
rozmiar 38.99 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

BILLING

BILLING

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

BIND_GET_INSTALL_REFERRER_SERVICE

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Wszystkie aplikacje Tapps Games na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/04 11:12
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |