Bob Budowniczy ™: Zbuduj miasto
4.1 (9)

Bob Budowniczy ™: Zbuduj miasto

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Bob the Builder ™ Gra: Zbuduj miasto jest dziecinnie dla Androida, w której będziesz zarządzać małą flotę urządzeń budowlanych, z którymi można zbudować różne struktury w mieście kreskówki! Przygotowany przez twórców gier z Mattel, bardziej znany ze swoich projektów związanych z lalka Barbie, ale to jest dla dziewcząt, i ta gra jest chyba bardziej odpowiednie jest dla chłopców, budynek, po wszystkim!

Rozgrywka tu specjalnie dla dzieci, bo to jest proste, a nawet pewna monotonia, często nieodłącznym elementem gry dla dzieci. Ponadto, na rzecz dzieci i układ powiedział, nie jest jasne, piękne i bardzo przypomina kreskówki. A co się dzieje przypomina zestawy dziecięce, składający się z garażu, samochodu i innych budynków, które mają z nim zrobić, ale przeniesione do androida ekranu. Ponadto, istnieje potrzeba, aby prowadzić budowy, zwykle w takich zestawów nie jest przewidywane.
W ramach swojej odpowiedzialności przypisanej do trzech sztuk maszyn budowlanych - samochody ciężarowe, spychacz i żuraw, z którymi trzeba zbadać ogrodzonych obszarów miejskich i opróżnić do wznoszenia budynków. Co build - nie decydują się na ciebie, to buduje się, twój wyzwaniem jest wdrożyć niezbędne powyżej techniki, możliwe jest, aby zrozumieć, kolor parkingu, niebieski - przejście dźwig, żółto - spychacz, czerwony - wywrotka. Ponadto, po każdym budynku można odwiedzić myjnię samochodową, która na ogół jest poprawna, ale w jakiś obowiązkowy warunek w grze nie jest brany.
W grze nie ma waluty, zasoby, ograniczenia czasowe, a nawet osiągnięcia poziomów, jako takie, całkowitej wolności. Więc nie widzę co ona stała się rola, jak również nie rozumiem, dlaczego rozwija się, ponieważ widzenie kolorów nie jest tak trudne, i obiecał wykorzystać wyobraźnię tutaj przede wszystkim nie ma miejsca w rzeczywistości, to nie tworzą czegokolwiek.

Jednakże, od razu zauważył, że gra jest płatne, kosztuje $ 2, bez procesu, jednak nie ma Donat i reklamy, które z reguły uzasadnia takie podejście.

Konkluzja: trudno jest ocenić z punktu widzenia dziecka, ale może grać Bob Budowniczy ™: Budowanie miasta może wydawać się to nudne i nudzi się bardzo szybko, więc polecam, aby myśleć z wyprzedzeniem, czy go kupić?


Reklama

Bob Budowniczy ™: Zbuduj miasto dla Celkon Campus A125

Wszystkie aplikacje Mattel na mob-core.com.pl

Ocena:

(9)
4.08★ 81.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/05 07:08
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |