Red Ball 3
4.3 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Red Ball 3 to gra zręcznościowa dla systemu Android, w której trzeba zarządzać czerwoną kulkę (który w ogóle znajduje odzwierciedlenie w tytule) i przytrzymaj go przez wielką przygodę, która jest dla nas, aby przygotować programistów HeroCraft Ltd, z którymi już wcześniej poznane informacje na naszej stronie internetowej robią wszelkiego rodzaju gier, ale jakoś gra mają jakość!

Rozgrywka tutaj może wydawać się dość dobrze, zwłaszcza jeśli wziąć pod uwagę, że jest to platformówka, ale osobiście lubię klasykę, jak pokazuje praktyka, że ​​w ten sposób "nieśmiertelne", w które można grać przez wiele godzin, a nawet lat, a gra nie jest postrzegane jako coś coś starego, odbierana jest korzystnie, co jest bardzo ważne. Wszystko jest podzielone na poziomy, z których każdy może być bardzo interesujące, a nawet trudne, w każdym razie, jeśli nie jesteś fanem hardcore, o których będziemy rozmawiać dzisiaj na pewno.
W każdym razie, na każdym poziomie czekasz na pułapki, złożoność, która zmienia się z poziomu na poziom, tak że nawet małe na pierwszy rzut oka, numer (w sumie 20), w rzeczywistości jest zupełnie wystarczające, a ta gra nie ma być wyczerpująca, do spędzenia lata w smartfonie. Jednak ma też powtórek jako każdym poziomie można przejść do jednego, dwóch lub trzech gwiazd, które na poziomie musisz zebrać, a będziesz w stanie zebrać wszystkie gwiazdy?

cechy:

  • dwa tuziny poziomy
  • Każdy poziom jest nieco inna od poprzedniej, co daje nowe, ciekawe doświadczenie
  • wiele niespodzianek
  • platformówek classic jest zawsze w modzie
  • Zbierz wszystkie gwiazdy na każdym poziomie
  • Otrzymasz wszystkie bonusy, które są dostępne tutaj


Gry Wady:

  • tak jak może istnieć wady? Nawet Donata nie!


Rezultat: świetna gra zręcznościowa! Jeśli chcesz rozgrywkę niefrasobliwe, który naprawdę pozwala na relaks - polecam zwrócić uwagę na grę Red Ball 3 i dalszej części Red Ball 4, którego opinia została na naszej stronie nieco wcześniej;)


Reklama

Red Ball 3 dla Celkon Campus A125

Ocena:

(4)
4.33★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/01 07:58
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |