8bit Highway: Retro Racing
5 (4)

8bit Highway: Retro Racing

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra 8Bit Highway: Retro Racing jest biegaczem wyścigi, które kopiuje całe stare czasy gry Dandy, Shogi i podobnych konsolach. Oczywiście, pikseli gry, jest znany wszystkim, a wielu już znudzony 8 bitów, które czasami wydają się być bardzo atrakcyjna, zwłaszcza jeśli jesteś zmęczony skręconych działek i fajne grafiki!

Gra jest niezwykle prosta, ale to jest w tej prostocie tkwi cały swój procesor. Czy masz widok z góry, od szosy do czterech pasów ruchu, samochód, ruch jest trochę premie i pieniądze, które są rozrzucone na drodze. Oczywiście, nie bez policji, który będzie kierować polowanie na ciebie, zwłaszcza jeśli odważą się pójść zbyt daleko.
Ogólnie, format Rahner następnie w pełni spełnione, nie ma hamulców, jest tylko możliwość skorygować między zespołami, każdy przypadek będzie musiał zaczynać od zera, punkty przyznawane są na czas, że utrzymać się na drodze, a zebrane pieniądze można wydać na nowe samochody, które następnie dość wiele. Ponadto znajdziesz wielki 8-bitową ścieżkę dźwiękową, zawsze kochany przez wszystkich fanów tego gatunku.

cechy:

  • Jedź ostrożnie i nie upaść
  • zbierać pieniądze
  • Uniknąć spotkania z policją
  • Jeśli dojdziesz do północy, droga będzie śliska!


Gry Wady:
Nic dziwnego, ale nie ma reklamy, nie ma Donat, wówczas nie ma potrzeby, to jest fakt. Ale nie czyni gry idealnej? Jeżeli tak rozumiemy, jedyną rzeczą dotknął niż współczesnych gier - statystyki z liderami i możliwość, aby zobaczyć reklamę, aby przejść do miejsca katastrofy, ale poza tym gra jest bardzo prymitywne.

Konkluzja: Szczerze mówiąc, nawet wśród oryginalnych gier ośmiobitowych były te treści, w której rząd wielkości większej niż tutaj, więc nazywamy grę 8bit trasie: Retro Racing interesująca będzie trudne, ale w ogóle, jest wciągająca, i to jest dokładnie to, co nieruchomość classic dla których mamy go i miłość!


Reklama

Pobierz 8bit Highway: Retro Racing 2.97 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Small improvements
informacje ogólne
wersja 2.97 (117)
Data umieszczenia 2020-09-20 23:09
rozmiar 15.29 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/08 07:21
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |