Go Go Fast
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Go Go Fast jest również biegacz Android, którego działania odbywają się na drogach w Wietnamie, które są znane z tego, że jeden samochód tutaj na więcej niż setki motorowerów! Więc tutaj jest priorytetem transportu motorower, szaleństwo jest to, że czeka cię w strumieniu dostarczanego bezpłatnie. Przygotowany przez dewelopera gry o nazwie Daniel Truong i był z Kanady ... Myślę, że jest o wiele ciszej na drogach ... a gra ma ograniczenie wiekowe od 18 roku życia, co wynika z faktu, że tutaj nie jest wyjątkowo brutalne sceny ... No popatrz!

Pomimo faktu, że jest to regularne biegacz, nawet jeśli jest w trybie testowym, gra tutaj było dość nietypowe, a także z humorem! Zaczynając jako motorower, który trzeba dostarczyć szereg zleceń w tych kategoriach, dla których będziesz mieć serca, z grubsza husky, tym bardziej lubi będziesz Score - tym lepiej. Ponadto na motorowerze dostarczy benzyny, które muszą być uzupełniane poprzez zbieranie puszek, z których każda przedłużyć swój pobyt. Ale oprócz motorower i nie było innych pojazdów, które zmieniają rozgrywkę trochę. Na przykład, oferują jazdę na deskorolce, nie ma porządku, ale trzeba wykonywać triki na trampolinie stojących na uboczu, będzie ona służyć jako alternatywa dla benzyny. Ponieważ nie jest to samochód policyjny, gdzie konkretna potrzeba do ubijania motorower, coraz husky dla niego i po prostu zbierając benzyny. Być może najbardziej zabawne i może złej woli, gdy oferują grać dla kozy górskie, które można uruchomić więcej, więcej ludzi staranował! Wygląda to dość okrutne, ale jeszcze dziwnie;)

Konkluzja: Ogólnie, przemoc w grze Go Go Fast nie znalazłem zabawny rozgrywki - to znaczy, różnorodność - jest zabawne grafiki - czyli możliwość grania zawsze - istnieje i wad tylko niewielką Donat, ale poza tym, gra wyszła piękna!


Reklama

Pobierz Go Go Fast 0.983 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Added in leaderboards and achievements.
Added in in-app purchasing
Added in native social sharin
-Removed video recording for now
informacje ogólne
wersja 0.983 (4)
Data umieszczenia 2016-10-04 09:29
rozmiar 41.15 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Uwaga!
Przypuszcza się, wirus (1)
Jiangmin → Trojan.MSIL.aibd

Przed zainstalowaniem aplikacji, sprawdź raport miejscu virtustotal.com i upewnij się, że wniosek nie spowoduje uszkodzenia urządzenia.
data kontroli 2016-10-04 12:30:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

BILLING

BILLING

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/08 09:24
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |