Uruchom lub umrzeć
3.7 (9)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Run or Die to klasyczna gra platformowa z twórców Walter Bros. Zabawa, w której nawet nazwa przypomina kolejny bardzo dobrze znana firma, prawda? Ale jak to mówią, plagiat jest stanem umysłu, więc czemu się dziwić, że, począwszy od nazwy, ale poszedł do przodu i zdecydował się na grę w popularnego gatunku kopiowanie pomysłów z innych popularnych wzorów?

Przeanalizujmy grę na półkach, staramy się pamiętać, gdzie mamy już widział.
Sam fakt, że platforma może być trudno nazwać plagiatem, wiele z nich nie robić nic, to nawet dobra, zdrowa konkurencja zawsze pomaga. Jednak pierwszą rzeczą, która przyciąga wzrok - projekt, więc tutaj mamy kolejny świat cieni, znak - czarny, z przodu czarnym planie, w tle jest trochę wyblakłe kolory, a potem po prostu pamiętać, że gra mrocznej krainie lub wektora lub jakiekolwiek inne tego typu, wiele z nich! Dalej - spojrzenie na przeszkody, które mają kolce, piły i inne kawałki z wystającymi, ostre elementy, widzisz? - Tak! Gra podzielona jest na poziomy, choć to się podoba, Rahner szczerze zaczynają pall. Ale potem jakoś skromnie, aby dostać się do portalu na końcu poziomu? - Oczywiście, że to już, z wielu miejsc. W pozostałym zakresie, a mianowicie do fizyki, co się dzieje, to nie ma nic szczególnego, zwykły fizyki, takie jak wielu innych ...

A czy jest coś oryginalnego?
Ogólnie rzecz biorąc, uważam, że tylko jeden punkt - na poziomie nie są "punkty kontrolne", które, ogólnie rzecz biorąc, bardzo zadowolony z tego, oznaczone to znak, bieganie przeszłość, która ją aktywować, oczywiście będzie to na zasadzie spalania na jej pisanie, chłodny, że mówię. Chociaż nie jest to do tego, że nie było w przypadku innych gier, gdy poprzednio.

cechy:

  • dwa tuziny poziomy
  • Dwa tuziny tle, które rozjaśnia dzieje
  • prosta obsługa
  • świetny soundtrack
  • złożoność gry stopniowo wzrasta z poziomu na poziom
  • Donat i brak reklam


Konkluzja: gra Run or Die to platformówka, że praktycznie nie ma żadnej wyjątkowości i oryginalności, ale w ogóle, rola czasu mordercy on jest w porządku, prawda? Nawiasem mówiąc, dla początkujących, ta gra może wydawać się zbyt trudne, więc mogę polecić go fanów hardcore!


Reklama

Pobierz Uruchom lub umrzeć 1.0.9 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Fixed bugs
informacje ogólne
wersja 1.0.9 (10)
Data umieszczenia 2016-10-28 10:41
rozmiar 23.73 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-10-28 13:54:25
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(9)
3.69★ 73.75%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/09 06:50
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |