Dzbanek do kawy Terrarium
3.8 (9)

Dzbanek do kawy Terrarium

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Coffee Pot Terrarium to gra logiczna dla systemu Android, wydany niezależnych programistów, nazywając siebie "Bracia Flint", nawiasem mówiąc, naprawdę braćmi! A przecież istnieje coś takiego jak Google Play Indie Games Festival, który w tym roku był finalistą tej grze, na dobry początek, nie sądzisz? Ale zobaczmy, co możemy radować się w tę grę, co to jest tak interesujące?

Proszę zwrócić uwagę na konstrukcję i wygląd w ogóle, to jest ważne, ponieważ gra jest niesamowicie piękne! Zależy to w dużej mierze Nawet wysokiej jakości grafiką i stylizacji, które wybrały braci. Tutaj przeplatają i minimalizm i japońskie motywy oznaczony z dużą ilością kwiatów wiśni. Między innymi, że gra wygląda dość nietypowe, co jest również możliwe, aby dać jej kredyt.

Drugim punktem będzie na pewno rozgrywka, która jest dość trudna łamigłówka, sprawia, że ​​można myśleć i myśleć w przeważającej części mają taktycznie, w pewnym stopniu przypomina grę strategiczną. Każdy poziom gry jest dziwny labirynt, który był główną postacią, oprócz, że trzeba wyjść z tego labiryntu, musimy również usunąć stworzeń, które będzie zatrzymać. Ale dosłownie cięcia grunt spod ich stóp, będzie można iść do przodu do zwycięstwa, kończąc w ten sposób poziomy.

Być może jedyną wadą, że ta gra nie udało się dowiedzieć, jest fakt, że zapłacił i bez procesu. Cena emisji jest stosunkowo wysoki - trzy dolary, jednak gra jest zdecydowanie warte swojej ceny, nie pomyłka.

Konkluzja: jeśli lubisz piękne puzzle - należy kupić to, to na pewno spełnia wszystkie oczekiwania, a ponadto w ten sposób będzie w stanie bezpośrednio wspierać deweloperów w tej sprawie, kwota pieniędzy otrzymanych jest idealnym odpowiednikiem ich skuteczności;)


Reklama

Dzbanek do kawy Terrarium dla Celkon Campus A125

Ocena:

(9)
3.78★ 75.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/10 07:57
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |