Snakebird
4.8 (5)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra jest przypadkowy zręcznościowa Snakebird dla Androida jako podstawa z której programiści Noumenon Games postanowił przejąć już znane "wąż", jednak nie jest tylko gra okazało, pomimo prostego stylu.

Istotą gry jest znany i prosty: jeść wszystko jadalne, że znajdą się na poziomie i dostać się do wyjścia. Dlatego wielu zręcznościowa letspleery charakteryzuje wyłącznie jako "nowoczesnego węża z dobrze rozwiniętą składowej fizycznej." Po tym wszystkim, to dlatego, że tej części gry i masz większość problemów powstaje - jeśli nie ma ziemia pod tobą - umrzesz. Ale owoc może być tajemniczo w powietrzu, a oni też może być jak na ziemi. Jeśli spotkanie z ziemią jest nieuniknione - choć uważaj na ciernia pod lub wody.

W tej grze zręcznościowej wszystkich pięćdziesiąt trzy poziomie, ale nie cieszą się w nim - każdy z nich może utknąć, a przez kilka godzin lub dni, więc pójść na wieczór pod gra kubek kawy jest mało prawdopodobne. Ale nie są związane z etapami liniowych - poruszanie się na mapie, a gracz wybiera fazę, która będzie testować nerwy i umysł na próbę.

Gra jak to opisano wcześniej w przeglądzie, bardzo, bardzo różni się w trakcie jego przejścia. Choć pewne kroki, nawet pierwszy równiarka minie, inni zmusi rozbić głowę, nie tylko ty, ale również znajomych. Nie zapomnij o różnych poziomach Style - absolutnie specjalnej konstrukcji iw przeciwieństwie do stref hazardu zadowoli najbardziej wyrafinowane odmiany amatorskie. Między innymi, że gra jest dostępna do pobrania na PC, tak że najtrudniejsze poziomy można spróbować przejść na jej temat.

Jeśli Podsumowując, można powiedzieć, że gra w każdym przypadku znaleźć odbiorców. Czyniąc to pomoże:

  • interesująca i różnorodna składnikiem historia
  • doskonały akompaniament
  • cross-platform


Więc nie wahaj się, pobrać grę już teraz - to daje analogowy węża ostry wrażenie i można go pobrać za darmo.


Reklama

Pobierz Snakebird 5 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 5 (11)
Data umieszczenia 2016-10-10 09:20
rozmiar 44.04 MB
polski nie
wymagania
android 2.3.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-10-10 12:21:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(5)
4.83★ 96.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/13 07:17
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |