Ride With Frog
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Ride With Frog to platformówka zręcznościowa dla systemu Android, w których trzeba starać się jechać jak najwięcej odległość, kontrolując żaba, który będzie segveya jazdy, które, nawiasem mówiąc, jest to dość silny i może nawet skoczyć! Przygotowany przez twórców gry Playmous studio, najlepiej znany z roli Tap the Frog, więc nie zdziw się, że bohaterem nowego projektu stał się również żaby.

Zbudowany w oparciu o typ rozgrywki Rahner, ale z pewnych zasadniczych różnic, które zmieniają wszystko. Poziomy tu nie ma, będzie musiał jeździć na jednej lokalizacji, która stopniowo będzie nieco zmienić, czy można utrzymać się wystarczająco długo. Lokalizacja jest zbiorem wysp między nimi oraz konieczność podróżowania gdzieś skoczyć w otchłań, gdzieś przeskoczyć polach, i tak dalej. W procesie trzeba zbierać monety i uwolnić pozostałych żab utknęły w teksturach, uderzając go głową (Mario), oprócz tego trzeba starać się jechać tak daleko, jak to możliwe, w sumie wszystkich tych trzech czynników, daje ostateczną liczbę punktów można zarobić na następny ponownie. To nie tylko przerażające tutaj wpaść w otchłań, albo katastrofie w polu, to jedyną rzeczą, która się liczy - czas, to może skończyć. Trasa zostanie rozproszone zegary, zbierając że otrzymasz dodatkowe 3 sekundy, co generalnie umożliwia dostęp do następujących godzinach, to tylko wtedy, gdy je pominąć - wszystko będzie jeszcze gorzej. Kiedy kończy się czas, po raz pierwszy będzie można zapłacić 500 monety i uzyskać dodatkowe 5 sekund, druga szansa nie jest, i będzie próbował zakończyć. Punkty zdobyte pomoże Ci uzyskać nowe szeregi, które będą miały wpływ na wygląd swojej postaci, podczas gdy inne cele nie może wykryć.

Jeśli chodzi o wady - trochę Donata samego rodzaju gry, które naprawdę można się nudzić szybko, choć w ogóle, to jest czas, morderca, to musi tak być!

Rezultat: Ride With Frog to czas-killer czystej wody, ze szkodą dla dynamiki i prostoty fabuły i pozostawia wiele możliwości do rozwoju, ale jego twórcy dzieła, tak że liczba pobrań pokazuje, jak to podejście okazało się skuteczne.


Reklama

Pobierz Ride With Frog 1.0 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0 (26)
Data umieszczenia 2018-03-17 23:42
rozmiar 78.77 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Playmous na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/13 09:25
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |