Cień Gorączka Bug
0 (0)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra cieni Bug Rush to gra zręcznościowa z elementami akcji dla Androida opiera się na kilku zasadach, mamy wielokrotnie spotkałem. Na początek - w stylu gry, które obejmuje projekt, w którym twoja postać i wszystko, co jest na pierwszym planie jest czarne sylwetki, nie jest zły, ale nie nowe. Jednak to zręcznościowa postanowił "pompa", czyniąc ją wyglądać dość popularnego gatunku "prygalok", że zbyt często spotkał, ale trzeba nie tylko skakać, ale także włamać swoich wrogów, więc oto slasher, w kwocie - okazało się, bardzo fajne!
A my przygotowaliśmy się z twórcami gry z Muro studio, a to ich pierwszy projekt, postanowili rozpowszechniać za darmo, praktycznie bez Donati i bez irytujących reklam, to dobry pomysł;)

Gra podzielona jest na poziomy, ale jest to dość arbitralne, ponieważ istnieje nieskończona liczba poziomów, a oni są za każdym razem inne, więc, że dla dobra, można nawet grać w nieskończoność. Jednak praktycznie każdy poziom po prostu zasypane wrogów, pułapek i innych skomplikowanych elementów, z których każdy stara się zniszczyć. Po przejechaniu kilku poziomów w rzędzie można zauważyć - jest to znacznie trudniejsze, w rezultacie, jeśli chcesz Hardcore - grać więcej!

cechy:

  • nieskończona ilość poziomów, które są generowane losowo
  • ogromna liczba pułapek i przeszkód
  • złożoność stale rośnie
  • kilka znaków, które można odblokować
  • wszelkiego rodzaju osiągnięć
  • Stół z liderami
  • doskonała konstrukcja i atmosfera


Gry Wady:

  • tło jest zbyt ciemne, czasami łączy


Konkluzja: Trudno nazwać gra cieni Bug szczytu jakiś przełom, ale na pierwszy projekt, to jest bardzo rozsądne, więc huśtawka i zasięgnąć porady znajomych, najprawdopodobniej z należytą popularność programistów będzie mógł zwolnić bardziej zaawansowane i ciekawe projekty.


Reklama

Pobierz Cień Gorączka Bug 1.3 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
You can now challenge other players!
informacje ogólne
wersja 1.3 (6)
Data umieszczenia 2017-04-07 07:59
rozmiar 93.15 MB
polski nie
wymagania
android 5.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2017-04-07 11:03:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

renderowanie na innych aplikacjach

Pozwala aplikacji na wyświetlanie elementów interfejsu nad innymi aplikacjami lub elementami ich interfejsu. Może to powodować zakłócenia w korzystaniu z interfejsu innej aplikacji lub inne działanie aplikacji, niż wynikałoby to z widocznego interfejsu danej aplikacji.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie kontaktów

Pozwala aplikacji na czytanie danych o kontaktach zapisanych w urządzeniu, w tym informacji o częstotliwości rozmawiania, przesyłania e-maili i komunikowania się w inny sposób z poszczególnymi osobami. Aplikacje z tym uprawnieniem mogą zapisywać dane kontaktów, a złośliwe aplikacje mogą udostępniać dane kontaktu bez Twojej wiedzy.

wykonywanie zdjęć i filmów wideo

Pozwala aplikacji na robienie zdjęć i nagrywanie filmów aparatem. Aplikacja z tym uprawnieniem może użyć aparatu w dowolnym momencie bez Twojego potwierdzenia.

nagrywanie dźwięku

nagrywanie dźwięku

RECORD_VIDEO

RECORD_VIDEO

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/14 09:02
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |