MiloTheCat Surf Wyzwanie
2.3 (4)

MiloTheCat Surf Wyzwanie

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra MiloTheCat Surf Challenge to świeży biegacz dla Androida, w którym czekają na górskich, snowboardzie i kot, który zdecydował się na jazdę na nim. Przygotowane w ramach projektu dla wszystkich użytkowników z systemem Android dla programistów o nazwie Christophe LE MANH HO, z Francji, czy to. Warto również zauważyć, że jest to jego pierwszy projekt, co oczywiście byłoby wielkim wizytówką, ponieważ jakość wykonania tu na poziomie i na bardzo wysokim poziomie!

Jeśli chodzi o gry, tutaj wszystko jest dość proste i jasne - gra jest zaimplementowany jako biegacza, który jest przepiłowany na poziomy, ważne jest, aby monitorować sprawne lądowanie po skoku i unikać przeszkód. Posiada taką samą piękną fizykę gry oraz doskonałą konstrukcję, w której są tylko trzy kolory - odcienie szarości w tle, jasny niebieska linia reprezentuje wzór swojego toru i kot na snowboardzie, który jest wykonany tylko w formacie sylwetkę, ale to wygląda bardzo ładnie! I nie było w tę grę rok temu, albo nawet wcześniej, byłoby sensacją, ale dzisiaj są Alto Gra przygodowa, która nie jest gorsza od jakiejkolwiek fizyki lub projektu i produkują go bardziej znanych deweloperów, którzy mogą sobie pozwolić i reklamy i wielu innych bułeczki, które doprowadziły do ​​wzrostu popularności gry, w tej chwili jest już pobrane przez ponad 10 milionów ludzi! Więc stopniowo musi odejść natychmiast i wady ...

Opłata gry MiloTheCat Surf wyzwanie! Wersja próbna nie, zapłacić trochę więcej niż dolara i odgrywają wielką grę, ale po co płacić za to, czy istnieją Alto Adventure !? Duży błąd, myślę.

cechy:

  • wielki projekt i wielki fizyk
  • jedna czwarta stu poziomach (jak małe, ale są one trudne!)
  • trudno jest włączyć Pro
  • pięć utworów muzycznych, aby nie nudzić
  • brak reklamy i Donato


Rezultat: świetna gra, która jest po prostu zapłacił. Jeśli MiloTheCat Surf Wyzwanie można pobrać bezpłatnie, to walczyli o swoje miejsce pod słońcem, a jednocześnie będzie to świetna zabawa dla jednostek. Może tak właśnie było zamierzone?


Reklama

Pobierz MiloTheCat Surf Wyzwanie 1.1 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Milo The Cat Surf Challenge is now free!
informacje ogólne
wersja 1.1 (2)
Data umieszczenia 2017-06-10 18:44
rozmiar 32.63 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
2.3★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/16 10:51
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |