Parallyzed
3.4 (8)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Parallyzed to platformówka, że trochę miesza się z Rahnera, aw rezultacie osiągnięcie dynamiczny i dość trudna rozgrywka, jednak najważniejsze w tej grze - innowacje, które pokaże rozgrywki, a oddzielnie już widzieliśmy, ale aby pracować razem, w jednym miejsce ...
Mówiąc o programistów, niezależne studio pod nazwą dwukrotnie kokosowy, są tylko dwa z projektem, jeden przyjrzymy się teraz, a drugi, zwany Roofbot dzień lub dwa, ponieważ oba zasługują na uwagę!

Jak powiedziałem, gra to platformówka, i na pierwszy rzut oka, jest bardzo prosta, ponieważ nie ma wielopoziomowy labirynt i inne problemy mają jednak 2 dziewczynki, co się dzieje i zbudowane. Są siostrami, dziewczyna w czerwonej sukni zwolennik ognia, a na niebiesko - powietrze. Jedna dziewczynka na huśtawce, a drugi to oczywiście drżenie zbyt szoku, prawdopodobnie stąd nazwa gry. W każdym razie, jeśli prowadzony na wszystkich poziomach będzie szansa na zbawienie, jak i dlaczego - nie jest jasne. Niemniej jednak musimy działać ściśle od lewej do prawej, a prowadzony będzie dwie dziewczyny naraz, na różnych poziomach. Pierwszą rzeczą, z którymi zmierzyć - dziwne kule, jedna będzie czerwony, drugi niebieski, odpowiednio niebiesko dziewczyna może przejść przez niebieski, czerwony poprzez czerwony, tak, że z pomocą svaypof muszą mieć czas, aby zmienić ich kolejność. Drugi punkt - przeszkody istnieją w formie jeże, muszą skakać i skakać w tym samym czasie dwie dziewczynki, w rzeczywistości wszystkie ich działania są w pełni zsynchronizowane. Ponadto uruchomiony przez dziewczynę piłka będzie przebiegać wzdłuż sufitu lub ktoś pozostaje na podłodze, a ktoś będzie przebiegać wzdłuż sufitu. Trudność polega na tym, że trzeba być przygotowanym na nagłe zmiany i ściśle przestrzegać zaraz za dwoma drogami, tak trzymać!

Podsumowanie: W uzupełnieniu do złożonego i naprawdę niezwykłym gameplay gry można zadowolić Parallyzed ciekawy design, niejasno przypomina aplikacji dla dzieci na tekturze, które często mają tendencję do "niezależnych" programistów;)


Reklama

Pobierz Parallyzed 2.0.8 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 2.0.8 (29)
Data umieszczenia 2017-10-03 13:16
rozmiar 65.09 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

READ

READ

WRITE

WRITE

odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym.

UPDATE_SHORTCUT

UPDATE_SHORTCUT

BROADCAST_BADGE

BROADCAST_BADGE

PROVIDER_INSERT_BADGE

PROVIDER_INSERT_BADGE

UPDATE_COUNT

UPDATE_COUNT

UPDATE_BADGE

UPDATE_BADGE

CHANGE_BADGE

CHANGE_BADGE

odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym

Pozwala aplikacji na odczytywanie ustawień i skrótów na ekranie głównym.

modyfikowanie ustawień systemu

Zezwala aplikacji na zmienianie ustawień systemu. Złośliwe aplikacje mogą uszkodzić konfigurację systemu.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(8)
3.38★ 67.5%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/18 11:06
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |