Whirlpool samochodów Death Race
3.9 (35)

Whirlpool samochodów Death Race

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Whirlpool samochodów Death Race jest wyścig dla Androida, w którym najważniejsze - aby przeżyć, nie ma przedział czasu lub podobnych rzeczy, ale istnieją potężne samochody na masce lub na dachu, który ustawiony pistolet lub jakąkolwiek inną broń, która pozwala na wykonywanie wszystkich przeciwników, ale nie relaks, są one również uzbrojony i niebezpieczny!

Gra tutaj jest jasne, ty i dwaj inni rywale produkowane w ogrodzonym kawałku miasta, gdzie nie ma określonego kierunku, można przejść w dowolnym miejscu, ale główne zadanie - zniszczyć swoich wrogów. Aby pomóc w tym, oprócz broni będzie mini-mapy, które można łatwo je znaleźć, a przy odpowiednim podejściu również nadrobić zaległości, baran, fotografowanie, niezależnie, jak długo wyznaczonym czasie byliśmy sami, uciec, to nie jest konieczne, niezbędne jest polowanie!
Trochę dziwne, ale samochody nie mają sterowniki, ludzkości lub glitch? Jednak ktoś w ogóle martwić? Jednak deweloperzy nie zdecydował się na bezmyślne działanie, ponieważ nie jest ograniczona amunicja, zwłaszcza jeśli chodzi o pociski, więc trzeba dokładnie strzelać, pożądane jest - jeden pocisk - jeden hit! W przeciwnym razie, mają długą ścigać wrogów i strzelać do nich z karabinu maszynowego, a działalność ta bardziej nudne niż zapuskaniya pocisków, uwierz mi;)

cechy:

 • pełne multiplayer
 • dobry silnik fizyki i głos
 • Duża różnorodność broni, które można wyposażyć swój samochód
 • gra jest zlokalizowane i przetłumaczone na 10 języków
 • nastąpiło uszkodzenie systemu
 • zbadane miasta
 • pełnoprawnym kampanii dla pojedynczego meczu
 • istnieje regulacja, w tym bitwy


Gry Wady:

 • nie Donat, w tym, aby wyłączyć reklamy
 • i dużo reklamy tutaj
 • Wykres średniej


W rezultacie niektóre "wow" efekt gry Whirlpool Car Death Race pewno nie produkują, ale pełnoprawnym Internecie, gdzie można walczyć z innymi graczami z całego świata - projekt pasuje dość pogodny i stanie wyciągnąć cię!


Reklama

Pobierz Whirlpool samochodów Death Race 1.0 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0 (5)
Data umieszczenia 2016-10-14 11:01
rozmiar 37.12 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-10-14 14:03:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

odczytywanie stanu i informacji o telefonie

Pozwala aplikacji na dostęp do funkcji telefonicznych urządzenia. Aplikacja z tym uprawnieniem może odczytać numer telefonu i identyfikator urządzenia, sprawdzić, czy połączenie jest aktywne, oraz poznać numer, z którym jest nawiązane połączenie.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

dokładna lokalizacja (na podstawie sygnału GPS i sieci)

Pozwala aplikacji na określenie dokładnej lokalizacji dzięki sygnałowi GPS lub źródłom lokalizacji sieciowej, takim jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje położenie. Pamiętaj jednak, że telefon zużywa wtedy więcej energii.

ACCESS_COARSE_UPDATES

ACCESS_COARSE_UPDATES

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BILLING

BIND

BIND

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(35)
3.93★ 78.55%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/19 12:56
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |