Brytania: Nowe Ziemie
3.3 (13)

Brytania: Nowe Ziemie

Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Brytania: New Lands to świeży projekt w stylu pixel-art surowego Fury studio, które mogą okazać zwykłych pikseli w pięknym świecie, gdzie jesteś panem swego królestwa! Chociaż, sądząc po wyglądzie charakter będą miały grać dla kobiety, ale nie istotą. Wizualnie gra jest niesamowicie przypominający jelenia Boga, to nie tylko poszukiwanie i wizualizacja nacisk tutaj nie dzieje, gra tutaj jest ważniejsza.

Jak już pisałem, na własne ryzyko danego królestwa, które właśnie tam niektóre zupełne spustoszenie, a siły ciemności nie śpi, regularnie atakują cywilów. Obrony Królestwa będzie twoim głównym zajęciem, i zrozumiał, to jest bardzo interesujące. Będziesz mieć zapas złota, które muszą być okresowo uzupełniane poprzez znalezienie ukrytych skrzyń, a już za złoto można zatrudnić żołnierzy do obrony, zapłacić murarza do budowy ściany, i tak dalej. Na pierwszy rzut oka, rozgrywka sprowadza się do stałego poszukiwania złota i budowy struktur obronnych, ale nie jest to prawdą, to nie trzeba badać i uczyć się ich ziemi, aby otworzyć nowe, walki z wrogami, a ostatecznie - do pokonania sił ciemności i chronić swoje królestwo od wielu lat ,

Projekt graficzny tutaj trudno nie zwrócić uwagę, bo okazało się bardzo ładnie. Oczywiście, jeśli jesteś znudzony pikseli dziwię się, że nie jest konieczne, ale piksele są naprawdę ładne i naprawdę zasługują na szacunek. Ponadto nastąpiła zmiana na noc, a to przyczynia się do atmosfery w tym wydarzeniu.

cechy:

  • Format niezwykły i bardzo ciekawy
  • piękne i ładne grafiki
  • piękne soundtrack
  • wiele miejsc pracy nie będzie się nudzić
  • wielki majątek, trzeba być stale w ruchu, aby złapać wszystkie
  • doskonała fabuła i piękne RSS


Wady gry, bez których nie mógłby zrobić ...
Trudno nazwać braki fakty, o których powiem, ale nie wszystkie są podobne, chodzi o to. Na początek - gry o wartości $ 7! Android format jest najdroższe gry! Drugi przykry moment - musi odgrywać Nvidia Tarcza Controller, który jest również w sposób oczywisty nie chodzą ...

Wynik: ciekawa i oryginalna gra Brytania: Nowe Ziemie wyraźnie stają się bardzo popularne ze względu na wartości jednostki, a wniosek do sterownika, ale jeśli znajdziesz się wśród szczęśliwców, którzy mimo wszystko zagra, to gwarantuję, że gra będzie Cię zachwyci!


Reklama

Brytania: Nowe Ziemie dla Celkon Campus A125

Wszystkie aplikacje Raw Fury na mob-core.com.pl

Ocena:

(13)
3.34★ 66.71%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/21 06:41
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |