High Speed ​​Police Chase
0 (0)

High Speed ​​Police Chase

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra High Speed Police Chase jest wyścigi online dla Androida dzieje, która jest całkowicie zbudowany na bandytów i zbrodniarzy opozycji, co z kolei przekłada się na dynamiczny pościg. Natychmiast warto zauważyć, że można grać tylko wtedy, gdy masz dostęp do Internetu, gry online i nic nie można zrobić, ale to jest to, co daje mu wiele innych zalet, które są obecnie, i rozmawiać!

Logika jest bardzo prosta gra, nie ma policji bandyta, policja musiała nadrobić zaległości, a bandyta powinien uciekać, a będziesz grać i za to, a po drugiej stronie, jest ona ustalana w sposób losowy. W tym przypadku, strzelać lub RAM przeciwnik nie jest konieczne, wystarczy, aby utrzymać pewien dystans. Jeśli grasz na policję, powinien być zawieszony na nim na ogonie bandyty pewien czas, po którym zakłada się, że został złapany. Bycie gangsterem jest trudniejsze, gdyż można wygrać tylko wtedy, gdy proderdites całego dostępnego czasu wyścigu i nie pozwoli podejścia policji w całej trasy, oprócz tego trzeba obejść bariery na drodze ...
Sami bitwy zaimplementowany jako pojedynku, przed którym każdy uczestnik wpłaca wpisowe, zwycięzca bierze wszystko! Nietrudno się domyślić, że jeśli szczęście odwraca się od ciebie, to zabraknie pieniędzy. Jeśli zbankrutuje, to masz dwie opcje - odczekać około trzy minuty, aż zdobędziesz minimalną ilość pieniędzy na nową rasę lub płacić prawdziwe pieniądze.
Jeśli pieniądze będzie wszystko w porządku, to w sklepie z grami można wydać je na mocniejszych samochodów, ale konieczne jest, aby uznać, że potężny samochód nie musi stać się kluczem do zwycięstwa, to będzie trudne do opanowania i wymaga bardzo dobrą reakcję.

cechy:

  • proste i bardzo zabawna rozgrywka
  • Walka z prawdziwymi graczami
  • doskonała lokalizacja, gra została przetłumaczona na 24 języków
  • prosta obsługa
  • Można grać bez Donat


Gry Wady:

  • Donat, wciąż obecny
  • niewiele jest reklama


Konkluzja: jeśli lubisz tego rodzaju "pojedynku" online, gra High Speed Police Chase jest świetnym rozwiązaniem, aby konkurować z innymi graczami i pokazać, kto jest królem, a kto ma szybką odpowiedź!


Reklama

Pobierz High Speed ​​Police Chase 1.0 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Minor bug fixes
informacje ogólne
wersja 1.0 (7)
Data umieszczenia 2016-10-18 11:08
rozmiar 75.14 MB
polski nie
wymagania
android 4.0.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-10-18 14:09:15
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pobieranie uruchomionych aplikacji

Pozwala aplikacji na pobieranie informacji o aktualnie i niedawno działających zadaniach. Dzięki temu aplikacja może sprawdzić, które aplikacje są używane na urządzeniu.

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(1)
1.75★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/22 11:04
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |