Real Football
3.7 (36)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Real Football to symulator dla Androida, że pro piłki nożnej, z klasycznym prezentacji, co oznacza, że nie jest to jakiś menedżer, to jest piłka nożna! Twórcy tego projektu zostały wykonane przez Gameloft, co oczywiście jest dobre, z jednej strony, ale z drugiej strony może być gwarantowana i od razu powiedzieć, że czekasz i dlaczego. W tych twórców wiele znanych projektów, z których każdy charakteryzuje się dobrą realizacji i ogromnej Donato, który nie jest pomijana i Bieżący projekt wyraźnie dostarczanie wiele dolegliwości wielu graczy. Gra nawet jeśli jest uzasadniona budzi więcej pytań zamiast czegoś zadowolony, ale to jest w porządku.

Gra nie jest niczym nowym. Gra rozpoczyna się krótkim szkoleniu, które jest niemożliwe do pominięcia, a to nie warto, bo to, co opowiada o perypetiach zarządzania, które nie zrozumiał najbardziej wygodny sposób. Na przykład, jeżeli napastnik ball - to jedno, ale jeśli okazuje się, a następnie ten sam przycisk jest już odpowiedzialny za więcej strajków i innych. Nie wygodne, ale można dostosować. Oprócz gry na polu będziesz miał dostęp do zestawu poleceń, a tak mało handel i walkę dla graczy na aukcji, tylko tutaj, Donat bardzo przydatna, zwłaszcza jeśli chcesz złożyć mocny zespół.

Innym nieprzyjemnym aspektem była grafika, która w ogóle nie jest podobny do współczesnego, a także animacji, która jest wyraźnie cierpi tutaj, to na pewno nie jest to przyjemność. O dziwo, to seria gier oryginalnie zaprojektowany dla platform mobilnych, a nie przenoszone do komputera, a wygląda na odwrót, w rzeczywistości, to jest dziwne, aby zobaczyć, że twórcy Gameloft, który na ogół charakteryzują się jakością produktu ...

Konkluzja: gra Real Football mógłby równie dobrze być dobrym, jeśli nie Evolved projekt pro piłka nożna, ale tak długo jak deweloperzy nie rozwiąże komponent wizualny, jak również nie myśleć, jak zarządzać wygodniej będzie huśtawka, ale w końcu to będzie negatywne opinie i podobnych badań ,


Reklama

Pobierz Real Football 1.7.2 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
Bug fixes and UI improvements.
informacje ogólne
wersja 1.7.2 (17226)
Data umieszczenia 2021-08-27 12:40
rozmiar 31.22 MB
polski nie
wymagania
android 4.4+
architektura ARM8 ARM7 ARM6 x86_64 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

REQUEST_INSTALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

QUERY_ALL_PACKAGES

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

BILLING

BILLING

przybliżona lokalizacja (na podstawie sieci)

Pozwala aplikacji na określenie przybliżonej lokalizacji. Jest ona odczytywana z usług lokalizacyjnych wykorzystujących źródła lokalizacji sieciowej, takie jak wieże sieci komórkowych i sieci Wi-Fi. Te usługi lokalizacyjne muszą być włączone i dostępne na urządzeniu, by aplikacja mogła z nich korzystać. Gdy to uprawnienie jest aktywne, aplikacje mogą określać Twoje przybliżone położenie.

FOREGROUND_SERVICE

FOREGROUND_SERVICE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

ACCESS_SHARED_DATA

ACCESS_SHARED_DATA

Wszystkie aplikacje Gameloft SE na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(36)
3.66★ 73.18%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/23 07:32
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |