Szalone wyścigi Banana Boats
4.7 (13)

Szalone wyścigi Banana Boats

Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Lubisz jeździć na banana? Gra Szalony Banana Boat od razu przeniesie Cię do beztroskiego lata i uczynić w pełni doświadczyć na własnej skórze życia kapitana ośrodek łodzi.
Po prostu dotykając odtwarzacz lewego i prawego dzielnie prowadzi łódź i związał mu banana z pasażerami. Dlaczego odwaga? Tak, ponieważ na drodze znajdziesz wiele przeszkód:

  • boje
  • skały
  • Łodzie i okręty podwodne
  • Głośniki obszary lądowe


Jeśli jednak leżała po stromych zakrętów w pobliżu wszystkich przeszkód, wakacje, bananów tylko dopingowali głośno. Ale kapitan sam uderzając w bariery nie mogą w żaden sposób, inaczej gra natychmiast kończy. Warto zauważyć, niezbyt wygodnego sterowania łodzią. Nagłe zmiany trajektorii jest prawie zawsze kończą się łzami. Gra jest wyraźnie potrzebne są bardziej wrażliwe wyrafinowanie. Również prędkość łodzi zmienia się niezależnie od tego, czy gracz chce, czy nie. Być może wprowadzenie podwójnym tapa dla przyspieszania i zwalniania by zdecydowali problem.
Wzdłuż drogi, pożądane jest nie tylko iść tak daleko, jak to tylko możliwe, ale także zbierać bonusy perforacji. Jeśli zgromadzić pewną ich liczbę, można wygrać nowy typ łodzi, która zmieni całe środowisko i dźwięku, które uczynią kilka wizualnych zmian i różnorodności w ogóle.


Na przykład, jeśli łódź jest brytyjska flaga, banan będzie laminowanych wodach Albion, dzieje wokół Big Ben, Pałac Buckingham i pubów. Śmiałą Rosyjska łódź spotka się z Kremla, kort tenisowy, gdzie słyszymy krzyki Szarapowej, a nawet ozdobny facetów jak szalony lezginka. Obfitość tych małych, ale bardzo wesoły szczegół sprawia, że ​​gra jest prawdziwe lekarstwo na nudę i zły humor. Również nowa łódź można kupić za pieniądze lub zwykłej wygrać gwiazdki za oglądanie reklam.

Konkluzja: Twórcy bit Gry mediów sprawiło, że mecz Racing Szalony Banana łodzie, tak że nie jest to absolutnie żadnego nacisku na mózg, a z drugiej strony, pozwala zapomnieć o problemach i złej pogody. Co może być lepsze niż spadek wszystkich pasażerów do wody w pobliżu Drum "Pole Cudów"?


Reklama

Pobierz Szalone wyścigi Banana Boats 1.0 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0 (5)
Data umieszczenia 2016-10-19 09:49
rozmiar 37.88 MB
polski nie
wymagania
android 2.3+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

sterowanie wibracjami

Zezwala aplikacji na sterowanie wibracjami.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(13)
4.66★ 93.21%

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/23 09:45
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |