Flappy Golf 2
0 (0)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Flappy Golf 2 jest pozytywna gra zręcznościowa od znanych twórców ze studia Noodlecake Studios Inc, który niedawno prowadzą bardzo kompetentnych i ciekawych projektów, zobaczyć, co mają do czynienia z kontynuacją tego!

Gra jest zdecydowanie przypomina golfa, ale tylko te, które Twoim zadaniem będzie prowadzić na każdym poziomie piłkę w dołku, jednak udało się tu bez bezczynnie, ponieważ kula ma skrzydła! To przez tych skrzydeł i będzie można kontrolować piłkę w powietrzu, że był w dołku. Każdy poziom można przejść do złota, srebra lub brązu, to zależy od liczby uderzeń skrzydeł, które będą zobowiązane do wskazania w górnej części ekranu, na przykład, jeśli fala ją o pewną liczbę razy lub mniej, dostaniesz złoto, będzie klapa więcej - zjechać na srebro lub brązu, jakby piłka nie wpadnie do dziury, czyli liczba uderzeń przekracza maksymalny dozwolony, wtedy poziom będzie musiał odbyć ponownie.

Wdrożyliśmy już wszystko, jak zwykle sprawnie. Fizyka gry jasne i przyjemne, co daje w sumie prostych kontroli pozwalają grać dla zabawy. Ta gra ma prostą konstrukcję, która nie będzie obciążać moc urządzenia. Warto też zwrócić uwagę na całkowity brak Donato, który jest kompensowana przez obecność banerów reklamowych, wyłączenie to nie jest możliwe, niestety.

cechy:

  • trzy tuziny poziomach, a ich aktualizacje będą bardziej
  • istnieje opcja gry online i za pośrednictwem sieci
  • prosta obsługa
  • ładne fizyka i bezbłędne animacja
  • no Donat i wewnętrzne zakupy


Gry Wady:

  • nie ma reklamy, nie zostanę rozłączony


Wynik: pierwsza część gry Flappy Golf był popularny, nie jest zaskoczeniem, że druga część będzie nie mniej popularne, bo w rzeczywistości nadal lakonicznie pierwsze, bez nieprzyjemnych chwil, więc twórcy zadbali o to.


Reklama

Pobierz Flappy Golf 2 2.0.8 dla Celkon Campus A125

Nowości w tej wersji
- New way to get Golden Eggs!
- Minor improvements and bug fixes.
informacje ogólne
wersja 2.0.8 (1564553039)
Data umieszczenia 2019-08-08 10:58
rozmiar 82 MB
polski nie
wymagania
android 4.0+
architektura ARM7
Sprawdź aplikację
Plik jest zaznaczona
pozwolenie
wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia

Pozwala aplikacji na zapobieganie przechodzeniu urządzenia w tryb uśpienia.

BILLING

BILLING

odbieranie danych z internetu

Zezwala aplikacjom na akceptowanie wiadomości z chmury wysyłanych przez odpowiednią usługę. Korzystanie z tej usługi wymaga transmisji danych. Złośliwe aplikacje mogą pobierać nadmierną ilość danych.

Odbieranie danych z internetu

C2D_MESSAGE

uruchamianie podczas włączania urządzenia

Pozwala aplikacji na uruchamianie się natychmiast po zakończeniu rozruchu systemu. Może to spowodować wydłużenie czasu uruchamiania urządzenia oraz spowolnienie jego pracy przez zawsze działającą aplikację.

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(0)
0★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/24 06:50
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |