Alchemic Maze
4.7 (4)
Uwaga aplikacja nie zgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra Alchemic Maze to gra logiczna dla systemu Android, w której trzeba ważnym i odpowiedzialnym zadaniem będzie dostarczona! Aby powrócić młodego alchemika ucznia utracone w wyniku nieudanego eksperymentu, wygląd, chcesz wrócić moc magicznych kryształów. Można to zrobić poprzez połączenie energii z podstawowych elementów: ognia, wody, powietrza i ziemi.
Produkując podzespoły muszą przejść poziomy składają się labirynty, które jedzie na pewną substancję, brokat i zachowuje się jak rtęć.

W trakcie gry, tablet lub smartfon, aby utrzymać równolegle do podłogi i delikatnie obracać się przewrócić tego spadku z jednej komory do drugiej, unikając przeszkód - nierówności ścian, w którym jest on zatrzymany z dźwigniami podejrzanie drzwi i wiązek laserowych, pieczenie dookoła. "Merkury" w niebezpieczeństwie rozpadu na małe kulki i zostać zniszczone lub utracone w czasie przejazdu, tak aby doprowadzić go do mety bez szwanku Zadanie nie jest łatwe, a liczba pułapek i labirynty zamieszania wzrasta z poziomu na poziom.

Gra perdstavlenno pięć różnych elementów:

  • ziemia
  • woda
  • ogień
  • powietrze
  • kryształ


Zakończenie każdej lokalizacji mierzonej w gwiazdach, których liczba zależy od szybkości i stopnia końcowego integralności rozwijanej. W ramach zachęty, gracze są ikon bonusowych czasu i osiągnięcia, w tym maksymalną liczbę gwiazdek zdobytych.

cechy:

  • Bardzo piękne, dobrze zaprojektowane grafika zanurzyć się w magicznej atmosferze;
  • instrukcje wbudowane w procesie gry, a nie ma osobny podręcznik;
  • przyjemna muzyka towarzyszy dyskretna grę. W razie potrzeby można ją wyłączyć z poziomu menu głównego.


Rezultat: Alchemic Maze łączy ciekawe zadania, realistyczną fizykę kropli ruchu i ładną grafiką. Jednakże, to będzie w stanie pobrać, płacisz tylko jednego dolara, wersja testowa nie jest dostępna.


Reklama

Alchemic Maze dla Celkon Campus A125

Ocena:

(4)
4.68★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/26 06:25
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |