Włączony
5 (4)
Aplikacjazgadza się z wybranym urządzeniem dla Celkon Campus A125

Opis:

Gra światła Na to nowa gra zręcznościowa z ketchapp dla Androida, który pokaże Ci, jak używać światła ... Co oznacza, że deweloperzy fantazji wciąż rośnie, co pozwala nam od czasu do czasu otrzymywać chto do nowego. Jednak to, co można wymyślić z niezwykłym trzeba trzymać żarówkę w gnieździe? Spójrz!

Pole gry jest podzielone na trzy strefy konwencjonalnych, największa - na dole i nie ma światła, trzeba włączyć światło, aby wypełnić ten piękny świat gry. W górnej części ekranu znajduje się wtyk na przewód, oczywiście, chcesz podłączyć do gniazdka, a gniazdo z najbardziej interesujące. Gniazda są jazdy linii w niewielkim pasie oddzielającym górnej i dolnej części ekranu, odpowiednio, waszym zadaniem - aby dostać się do rozwidlenia w gnieździe, ale czy to nie jest tak proste gniazdo ruchu! Nieco komplikuje zadanie jest fakt, że gra jest podzielona na poziomy, a im wyższy poziom - tym więcej wyloty trzeba "złapać" do żarówki oświetlone. Oczywiście, każdy błąd i trzeba zacząć poziom od nowa, tak, że ze swoimi reakcjami i nerwy ze stali. Jednocześnie, złożoność rośnie jako nieproporcjonalne, ponieważ liczba poziom jest równy liczbie punktów sprzedaży na rzecz integracji, wyobrazić sobie, co będzie dziesiąty poziom!
Nawiasem mówiąc, drugim ważnym elementem gry - doskonała konstrukcja, dopóki lampa nie świeci się wszystko dość nudne, ale gdy świeci wszystko jest tak piękne, że można od razu zrozumieć, że wszystkie siły zostały dobrze wydane, to fakt! Niektóre wyloty będą natknąć monet, uzyskując odpowiednią ilość, które będzie można wymienić żarówkę bardziej piękne, ale wystarczająco długo, by gromadzić się znacznie szybciej czekać na dar i gra jest trochę przekształcone;)

Wśród braki można zauważyć tylko pewną monotonię i dwa dolary, jeśli chcesz, aby wyłączyć reklamy, Donata w grze nie jest przewidziane.

Konkluzja: gra światła On jest włączona i monotonne, ale bardzo piękne i to poważnie wywiera presję na nerwy, bo jeśli pominąć ostatni wylot jest bardzo, bardzo rozczarowujące!


Reklama

Pobierz Włączony 1.0 dla Celkon Campus A125

informacje ogólne
wersja 1.0 (1)
Data umieszczenia 2016-10-19 10:32
rozmiar 75.52 MB
polski nie
wymagania
android 3.0+
architektura ARM7 x86
Sprawdź aplikację
żadnych wirusów
data kontroli 2016-10-19 13:33:06
Zobacz raport
(Proverechno korzystania z usługi virtustotal.com)
pozwolenie
modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

BILLING

BILLING

pełny dostęp do sieci

Pozwala aplikacji na tworzenie gniazd sieciowych i używanie niestandardowych protokołów sieciowych. Przeglądarka i inne aplikacje zapewniają metody wysyłania danych do internetu, więc w ich przypadku to uprawnienie nie jest potrzebne.

modyfikowanie i usuwanie zawartości pamięci USB

Pozwala aplikacji na zapis w pamięci USB.

wyświetlanie połączeń sieciowych

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach sieciowych – np. o dostępnych i połączonych sieciach.

wyświetlanie połączeń Wi-Fi

Pozwala aplikacji na dostęp do informacji o połączeniach Wi-Fi – np. na sprawdzenie, czy obsługa Wi-Fi jest włączona, oraz odczytanie nazw połączonych urządzeń Wi-Fi.

znajdowanie kont na urządzeniu

Pozwala aplikacji na uzyskanie listy kont zapisanych w urządzeniu. Może ona obejmować wszystkie konta utworzone przez zainstalowane aplikacje.

kontrola licencji Google Play

kontrola licencji Google Play

odczytywanie zawartości pamięci USB

Umożliwia aplikacji odczyt zawartości pamięci USB.

Wszystkie aplikacje Ketchapp na mob-core.com.pl

Uwaga! wszystkie pliki hostowane ze zgodą autorów lub zostały znalezione w swobodnym dostępne w sieci internet, jeśli któryś z plików narusza praw,powiedz nam o tym

Ocena:

(4)
5★

Oceń tą grę:

Sjużet
Grafika
Zarządzanie
Dzwięk
2016/10/26 10:29
Inne gry Celkon Campus A125

Celkon Campus A125

Celkon Campus A125 Wersja: Android 4.2 (Jelly Bean)
Procesor główny: )
Ekran: 4.50", 540x960
Rozmiary: 138.00 x 68.50 x 10.00 mm

Podobne gry:
© 2011-2019 mob-core.com  |